Wise otel mobilyaları farklı malzemelerin kusursuz uyumuyla tasarlanmış konforlu bir seridir. Sade çizgilerle oluşturulmuş  Wise uygulama alanı içinde modern bir görünüm sağlar. Kullanışlı bir çok modülü takım içerisinde barındıran Wise; kullanıcı için konforlu ve ergonomik bir yaşam alanı sağlar. Farklı ahşap dokusu seçenekleri ile hayal ettiğiniz gibi bir otel dekorasyonu için opsiyonel özellikler taşıyan otel mobilyası özel üretim imkanı sunmaktadır. 

Kaliteli ve ergonomik yapısıyla yaşam alanı içinde güvenli bir oluşum sunar.  Yenilenen teknolojiyi de arkasına alarak üretim yapan Anka Tasarım istenilen tüm detaylara uygun anahtar teslim proje imkanı da sağlamaktadır. 


Ücretsiz proje desteği ile tasarlanan otel mobilyaları üç aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk adımda mimarlarımız tarafından keşfi yapılan otel odalarını ölçü ve diğer teknik detayları belirlenmektedir. İkinci adımda autocad ve 3dmax çizim programlarının da yardımı ile alanda yapılacak uygulamaların ön izlemesi yapılmaktadır. Son adımda ise renk ve ölçüleri belirlenen otel mobilyaları üretimi yapılmaktadır. 

Teknik Bilgiler: 

  1. Ürün 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir ve tüm kenarlar 2mm PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
  2. Ürünün belirli noktalarında 1. sınıf kumaş/suni deri kullanılmıştır. Renk değişikliği yapılabilen ürünler için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
  3. Otel mobilyası takımına ait ürünler; yatak çerçevesi+yatak başlığı, komidinler, makyaj/çalışma masası, giyinme dolabı ve valizlik dahildir.
  4. Belirtilen fiyatlar minimum 10 adet oda için geçerlidir. 
  5. Tüm otel mobilyaları modelleri 2 yıl garantilidir. 
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Wise Otel Mobilyaları

  • 3.650,00TL


Benzer Ürünler

Day Otel Mobilyaları

Day Otel Mobilyaları

Day otel mobilyaları sade ve yalın tasarımıyla otel odalarında sıcak bir görünüm sağlar. Anahtar teslim projelendirme sistemiyle sunulan tüm otel mobilyaları uygulama alanına özel ..

8.200,00TL

Leros Otel Mobilyaları

Leros Otel Mobilyaları

Leros Otel Mobilyası modern tasarımı ve işlevsel yapısıyla konforlu yaşam alanları sağlamaktadır. Sade tasarımıyla eşsiz bir görünüm sunar. Farklı kombinasyonlar oluşturabilme imka..

11.500,00TL

Taselya Otel Mobilyaları

Taselya Otel Mobilyaları

Özgün tasarımıyla Taselya serisi lüks otel mobilyaları ile farklı yaşam alanları oluşturabileceğiniz bir seçenektir. Özel kesim yatak başlığı ve farklı renk kombinasyonları ile hay..

12.750,00TL

Even Otel Mobilyaları

Even Otel Mobilyaları

Otel odasında ahşap sıcaklığını sunan Even serisiyle tanışın. Sade çizgisi, yenilikçi görünümü ile zarif bir tasarım sunar. Takım içerisinde yer alan tüm modüller birbiriyle uyumuy..

9.300,00TL