• TERA YÖNETİCİ MASASI

Renkleri, tasarımı ve formu ile son derece şık bir dizayna sahiptir. Anka Ofis Mobilyalarının farklılığı yansıtmak isteyen müşterileri için özel olarak tasarladığı ürün "L" formu ile trendlere uygun bir görünüm sergilemektedir. "L" tablayı tamamen kullanabilecek eklentilerle desteklediğimiz üründe sizler için rahat ve ferah çalışma alanı sağlayarak; çok yönlü de bir model tasarlamış olduk.  

ÇOK YÖNLÜ OFİS YÖNETİCİ MASALARI:

Tamamen ahşap malzemeden üretilen ürün; renkleri ile de doğallığı ofisinize taşıyarak; huzurlu bir alanda çalışmanıza da yardımcı olacaktır. Anka Ofisin deneyimli çalışanlarının ince işçiliği ve kaliteli ham maddesi ile son derece kaliteli bir ürüne de sahip olmuş olacaksınız. Yönetici alanlarınız için her açıdan kullanışlı olan ürün ofis mobilya dekorasyon çalışmalarınıza da yardımcı olacaktır.  

ÜRÜNE ÖZEL OFİS YÖNETİCİ KOLTUKLARI:

Büro mobilyalarınızın tasarımına uygun en ergonomik ofis yönetici koltuklarını sitemiz üzerindeki ilgili linkimizden takip edebilirsiniz. Gün boyu yoğun ofis ortamında çalışan yönetici grupları için koltuk seçiminin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu bağlamda tüm müşteri temsilcilerimiz size en uygun koltuk seçimi için yardımcı olacaklardır.

ÜRÜN TAŞIMA VE MONTAJ İŞLERİ:

Ürünümüzde detaylı bir  montaj işçiliği olduğundan İstanbul içinde her noktaya ücretsiz olarak ürünü taşıyıp, yine ücretsiz olarak işinin ehli teknik ofis mobilya personelleri ile kurulumunu yapacağız.

YÖNETİCİ MASALARI VE TAKIMLARINDA GENİŞ RENK SEÇENEĞİ:

Ofis mobilya üreticisi olan firmamız üründe istediğiniz değişikliği yapma hakkını size sunarken, ürün için istediğiniz renklerde de üretim yapacağını taahhüt eder.

YÖNETİCİ TAKIMLARINDA DOLAP SİSTEMLERİ:

Yönetici masamız için ilave ofis mobilya ürünleri talep edilebilir. Biz bu masa modelimize en uygun tasarımları yaparak siz değerli müşterilerimize ofis mobilya çözümleri sunabiliriz.

ÜRÜN TEKNİK VE DETAY BİLGİLERİ:

 Ürünün teknik bilgileri ve diğer ofis mobilya modellerimiz için detaylı bilgiyi bizi arayarak edinebilirsiniz..


 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

TERA YÖNETİCİ MASASI

  • 2.520,00TL


Benzer Ürünler

MODUS OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

MODUS OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

Modus Yönetici Masası; klasik ve modern tarza uygun olarak tasarlanmış fonksiyonel ve kullanışlı ürünlerimizden bir tanesidir. Firmalarınız da yapacağınız dekorasyon çalışmalarınız..

5.160,00TL

PUNTO OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

PUNTO OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

Yönetim alanlarınız dekorasyonu için geliştirilmiş oldukça fonksiyonel ve işlevsel Punto Yönetici Masası klasik tarzı benimsemiş müşterilerimiz için üretilmiştir. Cam ve ahşabın bi..

3.360,00TL

ZEREN YÖNETİCİ MASALARI

ZEREN YÖNETİCİ MASALARI

Zeren Yönetici Masası yine kalabalık kadrolar (departmanlar) için tasarlanmış zarif ve sade bir üründür. Açık tonda kullandığımız ahşap renkler ve metal ayaklarla ışıltılı, sade bu..

4.950,00TL

TREND YÖNETİCİ MASASI

TREND YÖNETİCİ MASASI

2014-2015 trendlerine uygun olarak geliştirilmiş, son derece şık ve kullanışlı ofis mobilyaları modellerimizden bir tanesidir. Anka ofis tesislerinde 1. sınıf işçilikle üretilen ür..

3.600,00TL

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

Sade ve zarif tasarımı ile hem dekorasyon çalışmalarınız da hem de ofis çalışmalarınız da etkili bir üründür. Yönetici sorumluluğunu rahatlıkla yansıtabileceğiniz tasarımda işlevse..

4.080,00TL

Etiketler: ofis mobilyası, yönetici masası