• TERA OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

Özel tasarım ofis yönetici masa grupları içerisinde sizler için özenle ürettiğimiz nadide bir üründür. Üründe modern ahşap renklerinin yanı sıra koyu ve açık tonlarla ürün görselliği zenginleştirilmiştir.

Şık ve modern  dekorasyon çalışmalarınız için geliştirilen Tera Yönetici Masası; Anka Ofisin genç tasarımcıları tarafından dizayn edilip beğeninize sunulmuştur. Tera Yönetici Masasında son zamanlarda mobilya trendlerini oluşturan tüm ayrıntıları bulabilirsiniz; farklı renk uygulamalarıyla da firmalarınız da özel çalışmalara imza atmanıza yardımcı olacak bir üründür.

  • L FORMLU GENİŞ YÖNETİCİ MASALARI:

 "L" formu ile modern, geniş kütüphane ve etajer seçeneği ile kullanışlı bu ürün; sert renklerini yumuşatacak oval köşe formuyla dengeli bir tasarıma sahiptir. Tera Yönetici Masaları; yönetim alanlarınız ihtiyacınız olan imaj çalışmalarınız için doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca ürüne istediğiniz renk ve ölçülerde sahip olma imkanıyla tarzını dekorasyon çalışmanızda kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Masa ayağı tarzında dizayn edilmiş etarjeri ile çok şık bir görüntü elde edilerek masa kullanım alanı genişletilmiştir.

  • YÖNETİCİ MASA GRUPLARINDA OFİS DOLAP SİSTEMLERİ:

Tera büro yönetici masasında diğer masa gruplarında olduğu gibi, koltuk arkası dolap tercih edilmiştir. dolap bölmeleri isteğinize göre dizayn edilebilir fakat tasarımcılarımız geniş raf organizesini tercih edecek ferah kullanım olanağını müşterilerimize sunmuştur.

  • YÖNETİCİ MASALARI İÇİN ŞIK ORTA SEHPA GRUBU:

Yönetici masaları için misafir bekleme koltukları arasına düşünülmüş şık bir sehpa ile görüntü güçlendirilmiştir. Sehpanın bir ayağı metal silindirden yapılırken diğer ayak kısmında ahşap uygulanmıştır.

ÜRÜN İÇİN OFİS KOLTUK SEÇİMLERİ:

Tera yönetici masa grupları için en ideal koltuk seçimini yine ürünün tasarımcıları tarafından seçmeniniz öneririz. Çünkü hem ürüne en uygun, hemde ergonomiye en uygun koltuk ürünleri için sizlere çok değişik teklifler sunabiliriz.

  • KALİTELİ YÖNETİCİ MASALARI:

Tera yönetici masamız başta olmak üzere diğer tüm ürünlerimizde 1. sınıf malzeme ve yine 1. sınıf el ve makine işçiliği uyguluyoruz. Ürünlerimizi kalite politikamızın gerektirdiği normda yani Avrupa standartlarında üretiyoruz.

  • YÖNETİCİ MASALARI ÜRÜN GARANTİSİ:

Anka ofis olarak ürettiğimiz tüm ürünlerimiz için 2 sene üretici garantisi veriyoruz. Yönetici masalarımızda aynı garanti altındadır. Kurulumdan sonra ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri teknik personelimizden alarak ürünlerimizi daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve diğer yönetici masaları grupları  modellerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

TERA OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

  • 4.415,00TL


Benzer Ürünler

LAMİKS OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

LAMİKS OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

 Ofis yönetici takımı grupları içerisinde sizler için özenle ürettiğimiz nadide bir üründür. Üründe modern ahşap renklerinin yanı sıra koyu ve açık tonlarla ürün görselliği ze..

3.580,00TL

ERKİN OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

ERKİN OFİS YÖNETİCİ TAKIMI

Farklı dizayna sahip ürünlerimizden birisi olan Erkin Yönetici Masası, firmanızda farklılığınızı yansıtacak bir üründür. Cam, metal ve ahşabın dengeli kullanımı ile ortaya çıkan bu..

4.035,00TL

DABLE YÖNETİCİ MASALARI

DABLE YÖNETİCİ MASALARI

Hem makam odalarınız da hem yöneticileriniz için tercih edebileceğiniz tarzda bir ürün mü arıyorsunuz? İşte Dable Yönetici Masası bu tarz bir üründür. Klasik ve ağır duruşu sa..

5.400,00TL

Etiketler: müdür masası, makam takımları