• RADİUS MAKAM TAKIMI

Makam takımları; yönetim alanlarınızda sağladığınız imaj ve duruş için son derece önemli ofis mobilyaları ürünlerindendir. Çalışma güç ve prestijiniz hakkında çok şey anlatan ofis dekorasyonunuz için seçeceğiniz mobilya ve aksesuarları büyük önem kazanmaktadır. Radius Makam Takımı serisi; güç ve prestijini yansıtmak isteyen müşterilerimiz için tasarlanmış, kaliteli çizgileri ile özel bir tasarımdır. Klasik ve modern çizgilerin bir araya getirildiği tasarım uzun soluklu dekorasyon çalışmaları için ideal bir üründür.

Farklı formlarda bir çok modüler eklentisi olan Radius Serisi çalışma şekliniz ve alanınız için özel olarak üretilebilmektedir. Ergonomik tasarımı ile oldukça rahat çalışma imkanı sunan tüm ofis mobilyalarımız gibi Radius Serisi’de teknolojik tüm gelişmeleri bünyesinde barındıran, fonksiyonel çözümleri ile keyifli çalışma alanları sunan şık bir tasarımdır.

Tüm ofis mobilyalarımızda farklı renk seçenekleri ve ölçü değişimi yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

RADİUS MAKAM TAKIMI

  • 21.000,00TL