• R04-100 RUBİK BEKLEME KOLTUĞU

Rubik ortak alan mobilyaları modelleri içerisinde modern ve farklı yapısıyla dikkat çeken özel bir tasarımdır. Bir çok formu le geliştirilmiş Rubik Serisi ortak alanlarda hem konforlu hem de estetik bekleme köşeleri oluşturur. Poliüretan süngeri özel tasarlanmıştır. Koltuk döşemesinde kumaş yada deri tercihe dilebilir. Rubik geniş ve canlı renk tercihleriyle her alanda dekorasyona uygun şekilde üretilebilir. R04-100 Rubik Bekleme Koltuğu 4 kişilik olarak tasarlanmıştır ve oval bir forma sahiptir. Diğer Rubik Koltuk modellerinde farklı kişi sayısına uygun tercih yapabilirsiniz. Aktif, keyifli ve şık alanlar oluşturabileceğiniz Rubik Bekleme Koltukları firmanıza değer katacaktır. Koltuk ayağında yine özel tasarlanmış metal ayak kullanılmıştır. Modern çizgilere sahip olan bekleme koltuğu modelleri ile firmanızda ağırladığınız misafirleriniz için konforlu alanlar sunabilirsiniz. Rubik puf ve kanepe formlarıyla ihtiyacınız olan her alanda kullanabileceğiniz özel bir seridir.

Tüm ofis mobilyaları ve ofis koltukları modelleri hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşe bilirisiniz.
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

R04-100 RUBİK BEKLEME KOLTUĞU

  • 2.885,00TL


Benzer Ürünler

CLOUD-2K CLOUD OFİS KANEPESİ

CLOUD-2K CLOUD OFİS KANEPESİ

Çalışma alanınızda hem modern hem klasik bir ofis kanepesine ihtiyacınız var ise Cloud serisi tamda ihtiyacınıza uygun detaylarla tasarlanmıştır. Anka Ofis'in etkin ve işlevsel pro..

1.170,00TL

MİNA FLANŞ BEKLEME KOLTUĞU

MİNA FLANŞ BEKLEME KOLTUĞU

Teknik Özellikler:Ürün tamamen kumaş kaplamadır.Ergonomik tasarımı ile konforlu bir oturum alanı sunar.Ürün ayağında flanş metal ayak kullanılmıştır.Farklı renk seçenekleri mevcutt..

620,00TL

Etiketler: rubik, bekleme koltugu