Piatra özel tasarlanmış krom ayak yapısı ile ofisinizde şık dinlenme alanları oluşturabileceğiniz özel bir tasarımdır. Dayanıklı iskeleti ve 1. sınıf malzemesi sayesinde ofisinizde uzun yıllar değerlendirebileceğiniz bir tasarımdır. Misafirleriniz ve dinlenme alanlarınız için tercih edebileceğiniz ofis kanepesi istediğiniz renk ve kumaşta kaplana bilmektedir. Bu sayede çalışma alanınızda uyumlu bir dekorasyon çalışmasına da imza atabilirsiniz. İkili ofis kanepesi modeliyle de farklı bir forma sahip olan seri ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz her alanda değerlendirmeniz için geliştirilmiştir. 

Koltuk döşemesinde dökme sünger tercih edilen model kullanıcısı için son derece rahat bir oturum alanı sağlar. Özel gerdirme tekniği ile döşenen kumaşı bozulma yapmaz. Kumaş yada suni deri kaplana bilen koltuk kaliteli malzemesi sayesinde rahatsızlık hissi vermeden uzun saatler keyifle dinlenebileceğiniz alanlar sunar. 


Teknik Özellikler:


  1. Piatra Tekli Ofis Kanepesi ölçüleri: 76*76*72h'dır.
  2. Koltuk döşemesinde 1. sınıf suni deri yada kumaş kullanılmaktadır.
  3. Koltuk serisinde tekli, ikili ve üçlü kanepe formu bulunmaktadır.
  4. Koltuk ayaları krom malzemeden üretilmiştir.
  5. Ürünler 2 yıl garantilidir. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PTR-01 PİATRA OFİS KANEPESİ

  • 1.800,00TL


Benzer Ürünler

HEKTOR-1K HEKTOR OFİS KANEPESİ

HEKTOR-1K HEKTOR OFİS KANEPESİ

Teknik Özellikler:Hektor Tekli Ofis Kanepesi ölçüleri: 114*86*93h dır. Koltuk 1. sınıf suni deri ile kaplanmıştır. Tercihen hakiki deri kaplanabilir.Kaliteli koltuk iskeleti i..

1.795,00TL

LİFE-1K LİFE OFİS KANEPESİ

LİFE-1K LİFE OFİS KANEPESİ

Life minimal çizgisi ile ofis mobilyaları modellerine rahatlıkla uyum sağlayacak etkin ve şık ofis kanepesi modellerinden bir tanesidir. Yenilikçi çizgisi ile çalışırken ihtiyacını..

1.510,00TL

ANGEL-2K ANGEL OFİS KANEPESİ

ANGEL-2K ANGEL OFİS KANEPESİ

Ürün Açıklaması:Angel ofis kanepesi modern ve farklı tasarım çizgisi ile iş alanınızda ihtiyacınız olan enerjiyi yansıtacak güçtedir.Angel'ın tekli ofis kanepesi seçeneği ile ihtiy..

2.460,00TL

EFR-02 EFOR OFİS KANEPESİ

EFR-02 EFOR OFİS KANEPESİ

Ürün Açıklaması:Efor serisi çağdaş ve modern çizgisi ile çalışma alanlarına farklılık kazandıran özel bir tasarımdır. Yönetim alanlarınızda ve bekleme alanlarınızda değerlendirebil..

3.480,00TL

PTR-03 PİATRA OFİS KANEPESİ

PTR-03 PİATRA OFİS KANEPESİ

Ofisiniz de estetik, keyifli ve konforlu dinlenme alanları dizayn edebilirsiniz. Uzun saatler mesai harcadığımız ofisler için rahat köşeler dizayn etmek son derece önemlidir. Çalış..

2.640,00TL

Etiketler: kanepe