Yönetici Masaları

Yönetici Masaları

Çalışma alanına uygun ölçü ve renklerde özel üretim yönetici masası modelleri ile estetik çalışma alanları dizayn edebilirsiniz. Anka Ofis'in üretici gücü ile çalışma alanınıza en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Ürün Karşılaştır (0)


KAREM YÖNETİCİ MASA TAKIMI

KAREM YÖNETİCİ MASA TAKIMI

Karem serisi modüler sistemi ile çalışma alanınızda ihtiyacınız olan tüm alanlarda değerlendirebileceğiniz modellerden bir tanesidir. Yönetim alaları için geliştirilen yönetici mas..

3.720,00TL

NOBLE OFİS YÖNETİCİ MASALARI

NOBLE OFİS YÖNETİCİ MASALARI

Noble serisi yönetici masaları kategorisinde yenilikçi ve modern çizgisi ile şık alanlar oluşturmak için tasarlanmıştır. Kaliteli malzemesi ve işçiliği ile uzun yıllar kullanabilec..

3.450,00TL

LAMİX OFİS MASA TAKIMI

LAMİX OFİS MASA TAKIMI

Çalışma alanınıza ışıltı ve enerji katacak yepyeni bir tasarım Lamix Ofis Masa Takımı... Çalışırken ihtiyacınız olan enerjiyi ofisinize yansıtacak olan yeni tasarım ile yönetim ala..

3.950,00TL

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

Sade ve zarif tasarımı ile hem dekorasyon çalışmalarınız da hem de ofis çalışmalarınız da etkili bir üründür. Yönetici sorumluluğunu rahatlıkla yansıtabileceğiniz tasarımda işlevse..

4.080,00TL

TREND YÖNETİCİ MASASI

TREND YÖNETİCİ MASASI

2014-2015 trendlerine uygun olarak geliştirilmiş, son derece şık ve kullanışlı ofis mobilyaları modellerimizden bir tanesidir. Anka ofis tesislerinde 1. sınıf işçilikle üretilen ür..

3.600,00TL

TERA YÖNETİCİ MASASI

TERA YÖNETİCİ MASASI

Renkleri, tasarımı ve formu ile son derece şık bir dizayna sahiptir. Anka Ofis Mobilyalarının farklılığı yansıtmak isteyen müşterileri için özel olarak tasarladığı ürün "..

2.520,00TL

PLAY YÖNETİCİ MASASI

PLAY YÖNETİCİ MASASI

Proje uygulamaları hizmeti sağlayan firmamız "Play Yönetici Masasını "bu amaçla geliştirip sizlerin beğenisine sundu. Firmanızda sağlayacağınız a'dan z'ye tüm proje uygulamalarında..

3.750,00TL

KAREM YÖNETİCİ MASASI

KAREM YÖNETİCİ MASASI

Sade ve zarif  tasarımı ile ofisiniz de huzuru sağlayacak formdadır. Ürünün tasarımında işlevsellik ön planda tutulmuş, yoğun iş akışına uyum sağlayacak güçte bir ürün ortaya ..

1.600,00TL

DELLA TOP. İLAVELİ YÖNETİCİ MASASI

DELLA TOP. İLAVELİ YÖNETİCİ MASASI

Firmalarınız için farklı, şık ve fonksiyonel ofis mobilyaları tasarımlarımızdan bir diğeri olan Della Toplantı İlaveli Yönetici Masası; kalabalık departmanlar için etkin çözüm..

2.545,00TL

DELLA YÖNETİCİ MASASI

DELLA YÖNETİCİ MASASI

Della serisinin bir diğer ve en iddialı modellerinden birisi olan Della ofis yönetici masa grupları ; renk ve çizgileri ile yönetiminizin itibarını yansıtacak stilde bir üründür. H..

2.900,00TL

ZEREN YÖNETİCİ MASALARI

ZEREN YÖNETİCİ MASALARI

Zeren Yönetici Masası yine kalabalık kadrolar (departmanlar) için tasarlanmış zarif ve sade bir üründür. Açık tonda kullandığımız ahşap renkler ve metal ayaklarla ışıltılı, sade bu..

4.950,00TL

VİTAL YÖNETİCİ MASALARI

VİTAL YÖNETİCİ MASALARI

Vital Ofis Yönetici Masaları; yönetici ağırlığını yansıtabileceğiniz tarzda renklerle dizayn edilmiş; metal ışıltısıyla ekstra ferahlık katılmış sade ve şık bir modeldir. GENİŞ ÇAL..

1.345,00TL

TRUVA YÖNETİCİ MASALARI

TRUVA YÖNETİCİ MASALARI

Klasik ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı uzun süre rahatlıkla kullanılabilecek tarzda bir modeldir. Özel olarak Anka ofis mobilyaları tesislerinde üretilmektedir. Zıt ren..

3.540,00TL

TRİO YÖNETİCİ MASALARI

TRİO YÖNETİCİ MASALARI

Klasik tasarımları seven müşterilerimiz için son derece şık, kullanışlı ve kaliteli bir tasarımdır. Muhteşem bir dizayna sahiptir. Ofis yönetici takımları konusunda oldukça göze ba..

4.075,00TL

KARİYER YÖNETİCİ MASALARI

KARİYER YÖNETİCİ MASALARI

Anka Ofisin klasik tarzdaki modellerinden birisi olan ürün oldukça şık ve kullanışlı bir üründür. Geniş masa tablası ve kullanışlı kütüphanesi ile çalışma alanınızda oldukça rahat ..

3.590,00TL

FİLİKA YÖNETİCİ MASALARI

FİLİKA YÖNETİCİ MASALARI

Tasarımındaki klasik ve modern çizgiler taşıyan özel ofis mobilyalarından bir tanesidir. "L" formda tasarlanan ürün etajerin masa tablası ile birleştirilmesiyle elde edilip daha ge..

2.555,00TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)