Noble serisi yönetici masaları kategorisinde yenilikçi ve modern çizgisi ile şık alanlar oluşturmak için tasarlanmıştır. Kaliteli malzemesi ve işçiliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ofis mobilyası iş alanlarınızda size özel çözümler sunarak rahat bir ofise sahip olmanızı sağlar. Masa tablasında cam yada ahşap uygulanabilen Noble Ofis Yönetici Masaları dilediğiniz gibi bir dekorasyona sahip olmanız için geliştirilmiştir. Metal masa ayakları oval formu ile son derece zarif bir çizgiye sahiptir. Sade görünümü ile ofisinizde kalabalık bir görünüm yaratmadan aktif çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ofis mobilyası kategorisinde son derece kaliteli bir ürün olan Noble özel tasarlanmış ofis dolabı ile çalışmalarınızı rahatlıkla depolayabileceğiniz bir alan sunar. Masa tablasında kullanılan etajer eklentisiyle de ihtiyacınız olan çalışma alanına sahip olabilirsiniz. Geniş renk skalası ile Noble ofis masası çalışmalarınızla keyifle sürdürebileceğiniz özel bir seridir. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

NOBLE OFİS YÖNETİCİ MASALARI

  • 3.950,00TL


Benzer Ürünler

LİNE OFİS MASA TAKIMI

LİNE OFİS MASA TAKIMI

Line Yönetici Masası; Anka Ofisin en özel tasarımlarından bir tanesidir. Her dekorasyon konseptine kolaylıkla uyum sağlayan ürün her alanda rahatlıkla uyum sağlayabilir.  ..

3.250,00TL

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

Sade ve zarif tasarımı ile hem dekorasyon çalışmalarınız da hem de ofis çalışmalarınız da etkili bir üründür. Yönetici sorumluluğunu rahatlıkla yansıtabileceğiniz tasarımda işlevse..

4.200,00TL

Etiketler: noble, yönetici masaları