Jobs serisi yeni nesil büro mobilyaları tasarım anlayışına uygun olarak geliştirilmiş özel bir seridir. Kullanıcılar için etkin ve işlevsel bir alan sunmayı amaçlayan toplantı masası
deri döşemeli masa tablası ile farklı bir görünüme sahiptir. Kullanıcılarına farklı bir çalışma deneyimi sunan ürün kaliteli malzemesi ve ince işçiliği toplantı alanları için uzun yıllar değerlendirilecek bir üründür. Ergonomik yapısı ile kullanıcının hareket alanına uygun hazırlanmış olan ürün fonksiyonel çözümler sunar. Her kullanıcı için ihtiyaç duyulan elektrik sistemi özel tasarlanmış kablo kanalı sistemi ile işlevsel bir alan sunar. Sunumlarda kolaylık sağlayan bu sistem her kullanıcı için ayrı ayrı modüllerle sağlanan elektrik sistemleridir. 

Jobs toplantı masası her detayı ile özel tasarlanmış çizgilerle oluşturulmuştur. Masa ayaklarında kullanılan metal ayak kromun parlaklığı ile masa modeline dengeli bir ışıltı sağlar. İş alanlarında ihtiyaç duyulan işlevsel ürünlerin üretici olan firmamız bu yepyeni tasarımı ile ofisinizde en önemli yardımcınız olmaya adaydır.


Teknik Özellikler: 

1. Jobs toplantı masası Suntalam malzemeden üretilmiştir. Tercihen malzeme değişimi yapılabilir. 

2. Masa tablaları suni deri malzeme ile döşenmiştir.

3. Jobs masa ölçüleri 320*140*75h ölçülerinde. Ölçü değişiklikleri için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

4. Ürün 2 yıl garantilidir. 

5. Fiyata dosya dolabı ve koltuklar dahil değildir. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

JOBS TOPLANTI MASASI

  • 3.795,00TL


Benzer Ürünler

TP-300 LAMİX İLAVELİ TOPLANTI MASALARI

TP-300 LAMİX İLAVELİ TOPLANTI MASALARI

Değişik Renk SeçeneğiŞık Bir Dizayn ve TasarımKaliteli HammaddeToplantı Masa GrubuLamix serisinin tasarımını oluşturan metal ve ahşap uyumunun devam ettiği Lamix İlaveli Makam Takı..

8.280,00TL

TP-313 LAMİX HIGH GLOSS TOPLANTI MASALARI

TP-313 LAMİX HIGH GLOSS TOPLANTI MASALARI

Değişik Renk SeçeneğiŞık Bir Dizayn ve TasarımKaliteli Ham maddeToplantı Masa GrubuLamix Toplantı Masasıdan önce High Gloss malzeme ile ilgili bilgi vermek isteriz. High Gloss keli..

3.800,00TL

ESTEL TOPLANTI MASASI

ESTEL TOPLANTI MASASI

Estel farklı tasarımı ve fonksiyonel eklentileri ile çalışma alanlarına özel bir görsellik kullanıcısına işlevsel bir alan sunacaktır. Çalışma alanlarında aktif bir alan oluşturmak..

4.550,00TL

NOBLE TOPLANTI MASALARI

NOBLE TOPLANTI MASALARI

Çalışma alanınızda estetik, şık ve işlevsel toplantı masası modeli ile Noble serisi kullanıcı odaklı çalışma alanıyla ofisinizde dinamik bir alan dizayn eder. Kaliteli malzemesi, f..

2.640,00TL

Etiketler: toplantı masası