Ofis BankolarıÜrün Karşılaştır (0)


ECO DANIŞMA BANKOSU

ECO DANIŞMA BANKOSU

Danışma bankosu tasarımınız ile ziyaretçileriniz için şık alanlar dizayn edebilirsiniz. Çalışma alanınızda hem şık hem de ekonomik bir çözüm olarak geliştirilmiş Eco Danışma Bankos..

1.680,00TL

SİMETRİ DANIŞMA BANKOSU

SİMETRİ DANIŞMA BANKOSU

Simetri; tasarım çizgisi ile modern ve estetik bir görünüm sunan özel danışma bankosu modellerinden en yenisidir. Misafirleriniz ve ziyaretçileriniz için hazırladığınız danışma böl..

2.300,00TL

BK-611 NİCE U-TABLALI OFİS BANKOSU

BK-611 NİCE U-TABLALI OFİS BANKOSU

Nice çalışma bankosu ergonomik ve şık bir bankodur. Kolay kullanımı ve geniş hareket alanıyla firmanızda etkin çalışma alanı sağlayacak olan bu ürüne istediğiniz renk ve ölçüde sah..

1.150,00TL

BK-611 TREW OFİS BANKOSU

BK-611 TREW OFİS BANKOSU

Firma sisteminizi ve işleyişini müşterilerinize aktarabileceğiniz ilk alan şüphesiz ki danışman birimlerinizdir. Müşterilerinizi şık ve özel bir banko ile güler yüzlü bir personeli..

830,00TL

BK-609 NİCE HD OFİS BANKOSU

BK-609 NİCE HD OFİS BANKOSU

Nİce Hd Ofis Bankosu; geniş uygulama alanı olan müşterilerimiz için çok şık ve farklı bir tasarımdır. Zıt renkler ve cam ayrıntıları ile tasarlanmış olan ürünün geniş çalışma tabla..

1.680,00TL

BK-605 NİCE ECL OFİS BANKOSU

BK-605 NİCE ECL OFİS BANKOSU

Nice Ecl Ofis Bankosu Anka Ofis'in en özel tasarımlarından birisidir. Firmanızda ki bazı ayrıntılar ki bu genellikle kullanılan mobilyalardır; müşterileriniz için bağlayıcı özellik..

1.500,00TL

PERA BANKO

PERA BANKO

Pera Banko sade ve şık görüntüsüyle firmalarınız da kaliteli bir çalışma alanı sağlar. Modern çizgilerle tasarlanmış ürünün ön perdesinde reklam çalışmalarınız ayırdığımız bölümle ..

3.650,00TL

CLASS BANKO

CLASS BANKO

Class Banko farklı geometrik formların bir araya gelerek oluşturulduğu şık bir danışma bankosudur. Firmanızda müşterilerinizi kaliteli ve şık bir görüntü ile karşılamak, müşteriler..

1.550,00TL

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)