Simetri; tasarım çizgisi ile modern ve estetik bir görünüm sunan özel danışma bankosu modellerinden en yenisidir. Misafirleriniz ve ziyaretçileriniz için hazırladığınız danışma bölümleri için hem işlevsel hem de estetik alanlar oluşturmanız için geliştirilen bu yeni seri yeni nesil ofis mobilyası detayları ile geliştirilmiştir. Kullanıcısı için iş odaklı bir çalışma alanı sunan Simetri danışma bankosu, çalışma bölümünde yer alan geniş masa tablası ve çekmece detayları ile kolay bir çalışma sistemi oluşturulmasına yardımcı olur. Ön panelin 110h ölçüsünde kullanıldığı bu özel banko modeli kullanıcısı için kişisel bir çalışma alanı oluşturulmasına olanak sağlamaktadır. 

Minimal tasarımı ile her alanda rahatlıkla uygulanabilen danışma bankosu tüm ofis mobilyası modellerinde olduğu gibi özel üretim imkanıyla kullanıcılarımıza sunulmuştur. Alanınıza özel ölçülerde ve dilediğiniz renkte üretilen ofis bankosu tasarımı ile firmanıza değer kazandıracak bir modeldir. Ziyaretçileriniz için özenli ve iş odaklı alanlar kurmak istiyorsanız Simetri danışma bankosu tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. 

Teknik Özellikler: 


  1. Simetri danışma bankosu 1. sınıf kalitede lam malzemeden üretilmiştir. Tercihen malzeme değişimi yapılamaktadır.
  2. Görselde yer alan banko ölçüleri: 240*80*110h 'dır. 
  3. Banko iç bölümünde 2 adet çekmece 1 adet dosya dolabı yer almaktadır.
  4. Görselde kullanılan ofis bankosudan Kuvars ve Capicino renkleri kullanılmıştır. Renk tercihleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  5. Ürün 2 yıl garantilidir. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

SİMETRİ DANIŞMA BANKOSU

  • 2.760,00TL


Benzer Ürünler

A1004- 4 MODÜL PRİZ ÇIKIŞ KUTUSU

A1004- 4 MODÜL PRİZ ÇIKIŞ KUTUSU

Ürün Açıklaması:A1004 4 Modüllü masa üstü priz kutusu ile çalışma alanınızda ihtiyaç duyduğunuz elektrik donanımını kişisel alanlarınıza taşıyabilir modüler çözümlerle kablo d..

0,00TL

VOLGA DANIŞMA BANKOSU

VOLGA DANIŞMA BANKOSU

Volga Banko; Volga serisinin bir üyesi olup aynı çizgilerle tasarlanmış küçük hacimli, işlevsel bir banko modelidir. Tamamı ahşaptan üretilen bankonun; ufak cam ayrıntısı ürüne par..

1.800,00TL

BK-604 NİCE EC OFİS BANKOSU

BK-604 NİCE EC OFİS BANKOSU

Ofis mobilyaları üretiminde bulunan Anka Ofis'in Nice serisinin diğer bir ürünü olan Nice Ec Ofis Bankosu geniş mekanlarınız için uygun kullanışlı bir bankodur. İstediğiniz renk ve..

1.450,00TL

Aktif Karşılama Bankosu

Aktif Karşılama Bankosu

Aktif Karşılama Bankoları; ziyaretçileriniz için çözüm odaklı ve estetik danışma alanları oluşturmak için geliştirilmiş özel bir tasarımdır. Modüler ofis mobilyaları çözümleri ile ..

1.800,00TL

ECO DANIŞMA BANKOSU

ECO DANIŞMA BANKOSU

Danışma bankosu tasarımınız ile ziyaretçileriniz için şık alanlar dizayn edebilirsiniz. Çalışma alanınızda hem şık hem de ekonomik bir çözüm olarak geliştirilmiş Eco Danışma Bankos..

1.680,00TL

Etiketler: banko