Danışma bankosu tasarımınız ile ziyaretçileriniz için şık alanlar dizayn edebilirsiniz. Çalışma alanınızda hem şık hem de ekonomik bir çözüm olarak geliştirilmiş Eco Danışma Bankosu kullanıcısına özel çözümler sunmaktadır. Kaliteli malzemesi ve işlevsel çözümleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz banko tasarımı çözüm odaklıdır. Minimal tasarımı ve modern çizgisi ile estetik bir görünüme sahip olan tasarımı ihtiyacınız olan alana özel ölçülerde değerlendirebilirsiniz. 

Teknik Özellikler: 
  • Banko ölçüleri: 180*60*100h ölçülerindedir. 
  • Suntalam malzemeden üretilmiştir. Tercihen malzeme değişimi yapılabilir.
  • Görselde kullanılan danışma bankosu renkleri Teak, Beyaz ve Highgloss Siyahtır. Renk değişimi yapılabilir. 
  • Banko iç kısmında 3 çekmeceli keson mevcuttur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ECO DANIŞMA BANKOSU

  • 1.680,00TL


Benzer Ürünler

BK-602 NİCE NİL OFİS BANKOSU

BK-602 NİCE NİL OFİS BANKOSU

Nice Ofis Bankoları serisinin diğer bir üyesi Nice Nil Ofis Bankosu geniş alanlarınızı şık dizaynla buluşturmak için ideal bir ürün. Farklı renk çalışmaları ile kurum ima..

1.710,00TL

Aktif Karşılama Bankosu

Aktif Karşılama Bankosu

Aktif Karşılama Bankoları; ziyaretçileriniz için çözüm odaklı ve estetik danışma alanları oluşturmak için geliştirilmiş özel bir tasarımdır. Modüler ofis mobilyaları çözümleri ile ..

1.800,00TL

SİMETRİ DANIŞMA BANKOSU

SİMETRİ DANIŞMA BANKOSU

Simetri; tasarım çizgisi ile modern ve estetik bir görünüm sunan özel danışma bankosu modellerinden en yenisidir. Misafirleriniz ve ziyaretçileriniz için hazırladığınız danışma böl..

2.760,00TL

Etiketler: banko, danışma bankosu