• Aktif Karşılama Bankosu

Aktif Karşılama Bankoları; ziyaretçileriniz için çözüm odaklı ve estetik danışma alanları oluşturmak için geliştirilmiş özel bir tasarımdır. Modüler ofis mobilyaları çözümleri ile kaliteli ve işlevsel ofis alanları oluşturarak iş hayatınıza kolay ve keyifli detaylar kazandırabilirsiniz. Özel tasarım seçeneği ile ihtiyacınıza en uygun şekilde üretilen büro mobilyaları iş alanında karmaşaya yol açmadan aktif çözümler sunar. Tüm karşılama banko modellerimiz hem çalışanlar hem de ziyaretçiler için aktif bir alan oluşturmak amacı ile tasarlanmaktadır.

Aktif Ofis Bankosu lam malzemeden üretilmiştir ve üst tablası buzlu cam ile oluşturulmuştur. Bankonun renk ve ölçülerinde değişiklik yapılabilir bu sayede ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz. 


Teknik Özellikler:

* Aktif Ofis Bankosu lam malzemeden üretilmiştir.
*Ürünler 1. sınıf malzemeden üretilmiştir.
*Görselde ki  bankonun ölçüleri 200*80*110h'dır.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aktif Karşılama Bankosu

  • 1.800,00TL


Benzer Ürünler

SENTEZ BANKO

SENTEZ BANKO

Klasik tarzda ürünler tercih edenler için Sentez Banko hoş bir seçenek. Danışma bankosu olarak etkin çalışma alanı sağlayacak olan ürünün metal ve cam ayrıntıları hoş ışıltılar sun..

2.880,00TL

BK-600 NİCE OFİS BANKOSU

BK-600 NİCE OFİS BANKOSU

Nice serisinin sade ve şık modellerinden olan bu ürünle sade bir dekorasyonla muhteşem görüntüler elde edebilirsiniz. Geniş danışma bölümlerinde değerlendirebileceğiniz ofis bankos..

1.710,00TL

BK-602 NİCE TK OFİS BANKOSU

BK-602 NİCE TK OFİS BANKOSU

Danışma bankosu alanında tasarlanmış olan Nice serisinin diğer bir üyesi Nice Tk Ofis Bankosu.. Tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz geniş tablası ile işleriniz ço..

1.120,00TL

SİMETRİ DANIŞMA BANKOSU

SİMETRİ DANIŞMA BANKOSU

Simetri; tasarım çizgisi ile modern ve estetik bir görünüm sunan özel danışma bankosu modellerinden en yenisidir. Misafirleriniz ve ziyaretçileriniz için hazırladığınız danışma böl..

2.760,00TL

ECO DANIŞMA BANKOSU

ECO DANIŞMA BANKOSU

Danışma bankosu tasarımınız ile ziyaretçileriniz için şık alanlar dizayn edebilirsiniz. Çalışma alanınızda hem şık hem de ekonomik bir çözüm olarak geliştirilmiş Eco Danışma Bankos..

1.680,00TL

Etiketler: ofis bankoları, karşılama bankosu