Ofis Mobilya İmalatımız

Anka Ofis Mobilyaları İmalat Politikaları

Ülkemizde son yıllarda büyük ivmeler kazanan  mobilya üretimi bu pazarda bir çok sorunları ve kalite kontrol durumlarını da incelemek gerekliliğini bizlere gösterdi. Google arama motoru üzerinden yapılan arama sonuçlarında arz talep ilişkisi incelendiğinde müşterinin spot yerine özel imalat ile ofislerini kurduğu gerçekliliği ön plana çıktı.

Anka ofis mobilyaları imalatçı bir firmadır. Bu imalatçı özelliği müşterilerine kalite olarak ve özgün çözümler olarak geri dönmektedir. Peki imalatçı olarak bilinen bir firmada müşteriler ne gibi bir kalite politikası görmelidir. İşte bu sorunun cevabını bulmak adına bu bigi sayfası hazırlanmıştır.

 

Ofis Mobilya İmalatçılarında Olması gerekenler.

1. Uygun imalathane/fabrika/atölye

2. Kalifiye eleman(usta,kalfa ve çırak ilişkisi ile organize olmuş yönetim kadrosu)

3. Son teknoloji imalat makinaları

4. Ürün depolama alanı

5. Kaliteli hammadde

6.Kalite kontrol servisi

7.Teknolojik paketleme servisi

8. Montaj ekipleri

9. Sorunsuz Kargolama

10. %100 Müşteri memnuniyeti

 Yukarıda saydığımız 10 madde ofisini kuracak bir işletme için ofis mobilyacısına sorması gereken en önemli etkenlerdir. Bu gün arama motorlarında kendini kurumsal şirket profilinde lanse eden bir çok firmada bu özelliklerin bir çoğu yoktur. Bu da sektörü olumsuz etkilemektedir. Çünkü müşteri artık her şeyini sana dünyadan temin etmektedir. Yanıltıcı bilgiler ile müşteriyi kandırma politikasında olan firmalar zaten uzun ömürlü olamayacaklardır.

Siz değerli müşterilerimiz lütfen ofis mobilyası alırken yada tasarım yaptırırken mutlaka yukarıda firma yeterlilik kriterlerini firmalardan talep ediniz. Size tavsiyemiz ofislerinize imalatçı ve tasarımcı gücünü eklemeyi unutmayın.

 

Anka Ofis Mobilyaları