Ofisiniz de estetik, keyifli ve konforlu dinlenme alanları dizayn edebilirsiniz. Uzun saatler mesai harcadığımız ofisler için rahat köşeler dizayn etmek son derece önemlidir. Çalışmaya motive olmak ve gün içinde düşen enerjimizi toparlamak için etkin dinlenme alanlarına sahip olmanız çok önemlidir. Piatra ofis kanepesi tamda bu ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır. Modern çizgileri ile kullanıldığı alanda şık bir görsellik sunacak olan Piatra, ergonomik detaylarıyla konforlu oturum alanı sağlayacaktır. Özel geliştirilmiş krom ayakları sayesinde etrafına yaydığı ışıltı daha enerjik ve daha dinamik bir ofis ortamının kurulmasını sağlar. 


Piatra ofis kanepesi ; ikili ve üçlü formuyla ihtiyaç duyulan her nokta için ölçülendirilmiştir. Ofiste geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli bir hale dönüştürmek için hareket alanınızı daraltmayan ve bir çok çözümü bünyesinde barındıran ürünler tercih etmelisiniz. 


Teknik Özellikler: 

  1.  Piatra Ofis Kanepesi ölçüleri: 176*76*72h'dır.
  2. Koltuk döşemesinde 1. sınıf suni deri ve kumaş kullanılmıştır.
  3. Koltuk ayakları özel krom malzemeden üretilmiştir.
  4. Renk değişimi yapılmaktadır. Değişim talepleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  5. Ürün 2 yıl garantilidir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PTR-03 PİATRA OFİS KANEPESİ

  • 2.640,00TL


Benzer Ürünler

CLOUD-2K CLOUD OFİS KANEPESİ

CLOUD-2K CLOUD OFİS KANEPESİ

Çalışma alanınızda hem modern hem klasik bir ofis kanepesine ihtiyacınız var ise Cloud serisi tamda ihtiyacınıza uygun detaylarla tasarlanmıştır. Anka Ofis'in etkin ve işlevsel pro..

2.045,00TL

LİFE-2K LİFE OFİS KANEPESİ

LİFE-2K LİFE OFİS KANEPESİ

Ofisiniz için şık, estetik ve rahat ofis kanepeleri Life serisi ile artık çok daha rahat. Yaşam alanlarınızı konfor ile buluşturmak amacıyla geliştirilmiş seri minimal çizgisi ile ..

2.145,00TL

PTR-01 PİATRA OFİS KANEPESİ

PTR-01 PİATRA OFİS KANEPESİ

Piatra özel tasarlanmış krom ayak yapısı ile ofisinizde şık dinlenme alanları oluşturabileceğiniz özel bir tasarımdır. Dayanıklı iskeleti ve 1. sınıf malzemesi sayesinde ofisinizde..

1.800,00TL