• EFR-01 EFOR OFİS KANEPESİ

Efor Serisi; klasik ve modern çizgisi ile mükemmel dengeyi ofis dekorasyonuna yansıtan özel bir tasarımdır. Kaliteli malzemesi ve özgün tarzı ile misafirleriniz için estetik ve şık bekleme alanları dizayn eder. Ahşap ve derinin kusursuz uyumu ile doğal, aktif ve sade bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Özellikle yönetim alanlarınız için kaliteli bir duruş sunan Efor ofis Kanepeleri farklı ölçülerde ki kanepe modelleri ile ihtiyacınıza en uygun şekli ile sahip olabilirsiniz. Efor serisi modern ve klasik detayların bir arada kullanılması ile oluşturulmuş özel bir tasarımdır. Efor Ofis Kanepeleri; üçlü, ikili ve tekli kanepe formu ile ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebileceğiniz bir seridir. Rahatlığın ön planda tutulduğu ofis kanepesinde yeni malzemelerle yenilikçi çözümler kullanılmıştır. 

Efor Ofis Kanepeleri dilediğiniz renkte ve kumaşta üretilebilir. Diğer tüm ofis mobilyası modelleri için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 


                                                                                                                      

                                                                                                               

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

EFR-01 EFOR OFİS KANEPESİ

  • 2.520,00TL


Benzer Ürünler

A2008-4+4 MODÜL PRİZ ÇIKIŞ KUTUSU

A2008-4+4 MODÜL PRİZ ÇIKIŞ KUTUSU

Ürün Açıklaması:A2008-4+4 Modüllü masa üstü priz kutusu ile çalışma alanınızda ihtiyaç duyduğunuz elektrik donanımını kişisel alanlarınıza taşıyabilir modüler çözümlerle kablo dağı..

0,00TL

LİFE-2K LİFE OFİS KANEPESİ

LİFE-2K LİFE OFİS KANEPESİ

Ofisiniz için şık, estetik ve rahat ofis kanepeleri Life serisi ile artık çok daha rahat. Yaşam alanlarınızı konfor ile buluşturmak amacıyla geliştirilmiş seri minimal çizgisi ile ..

2.145,00TL

ANGEL-1K ANGEL OFİS KANEPESİ

ANGEL-1K ANGEL OFİS KANEPESİ

Ürün Açıklaması:Angel ofis kanepesi modern ve farklı tasarım çizgisi ile iş alanınızda ihtiyacınız olan enerjiyi yansıtacak güçtedir. Dekorasyon uygulamanız ile keyifli ve eğlencel..

1.795,00TL

AMONTE KR-1K AMONTE OFİS KANEPESİ

AMONTE KR-1K AMONTE OFİS KANEPESİ

Ürün Açıklaması:Amonte serisinin krom detaylı ofis kanepesi daha modern görünüşü ile modern ofis dekorasyonu için uyarlanmış bir diğer ofis kanepelerinden birisidir. Estetik görünt..

1.975,00TL

EFR-02 EFOR OFİS KANEPESİ

EFR-02 EFOR OFİS KANEPESİ

Ürün Açıklaması:Efor serisi çağdaş ve modern çizgisi ile çalışma alanlarına farklılık kazandıran özel bir tasarımdır. Yönetim alanlarınızda ve bekleme alanlarınızda değerlendirebil..

3.480,00TL

Etiketler: ofis kanepesi