• TEKNO BAŞLIKLI MÜDÜR KOLTUĞU

Tekno ofis koltuk takımı çalışma mekanı içinde kullanıcısına rahat ve iş odaklı alan sunmayı hedeflemektedir. Fileli çalışma koltuğu nefes alabilen yapısıyla uzun çalışma saatlerinde bile ilk oturma anının rahatlığını sunmaktadır. File ve oturma kumaşının geniş renk yelpazesiyle ofis koltuklarınızı kurum kimliğinizin renklerine göre özelleştirebilirsiniz. 

Ergonomi, yenilik ve dayanıklılık esaslarıyla üretilen Tekno Başlıklı Müdür Koltuğu sade ve güçlü yapısıyla minimal ofisler için en doğru tercihler arasında yer almaktadır. Estetik görüntüsünün yanında Tekno serisi; ergonomik yapısıyla kullanıcısı için rahat mesainin mümkün olmasını sağlıyor. Ofis koltuk takımı fileli yapısıyla hava sirkülasyonu sunarak terlemeyi engellemektedir. Germe döşeme tekniği ile oluşturulan sırt formu vücudu tam anlamıyla kavramaktadır. Amortisör destekleriyle Tekno Başlıklı Müdür Koltuğu oturma pozisyonunuza en uygun şekilde ayarlanabilir. 

Teknik Bilgiler. 

  1. Tekno Başlıklı Müdür Koltuğu multitilt mekanizmaya sabittir. Sırt ve oturum ayarı yapılabilir. İstenilen noktada mekanizma sabitlenebilir.
  2. Koltuk sırt döşemesinde air file, oturumunda kumaş & 1. sınıf suni deri kullanılmaktadır. Renk taleplerinizi iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşarak bildirebilirsiniz. 
  3. Koltuk kolları sert siyah plastik, cam elyaf karışımlı malzemeden üretilmiştir. Sabittir.
  4. Koltuk ayakları sert siyah plastik, cam elyaf karışımlı malzemeden üretilmiştir. Konik hareketlidir. 
  5. Koltukta başlık ilavesi mevcuttur, ayarlanabilir. Air file döşemelidir. 
  6. Tüm müdür koltukları 2 yıl üretim ve işçilik hatalarına karşın garantilidir. 



Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

TEKNO BAŞLIKLI MÜDÜR KOLTUĞU

  • 815,00TL


Benzer Ürünler

M-01 MİLORD MÜDÜR KOLTUĞU

M-01 MİLORD MÜDÜR KOLTUĞU

   Teknik Özellikler:Milord Müdür Koltuğu ölçüleri: 38*66*121h dır.Bel desteği ile konforlu bir çalışma alanı sunar.Koltuk kollarında plastik kol kullanılmıştır.Koltuk ay..

680,00TL

M-02 MİLORD ŞEF KOLTUĞU

M-02 MİLORD ŞEF KOLTUĞU

   Teknik Özellikler:Bel desteği ile konforlu bir çalışma alanı sunar.Koltuk kollarında plastik kol kullanılmıştır.Koltuk ayaklarında krom konik ayak kullanılmıştır.Sabit..

625,00TL

M-04 MİLORD MİSAFİR KOLTUĞU

M-04 MİLORD MİSAFİR KOLTUĞU

   Teknik Özellikler:Bel desteği ile konforlu bir çalışma alanı sunar.Koltuk kollarında plastik kol kullanılmıştır.Koltuk ayaklarında krom "u" ayak kullanılmıştır.Koltuğu..

565,00TL

M-07 MİLORD MİSAFİR KOLTUĞU

M-07 MİLORD MİSAFİR KOLTUĞU

     Teknik Ölçüler:Bel desteği ile konforlu bir çalışma alanı sunar.Koltuk kollarında ayarlı plastik kol kullanılmıştır.Koltuk ayaklarında krom konik sabit ayak kul..

665,00TL