Loren Makam Masa Takımı modern çalışma alanları tasarlamayı hedeflemektedir. Kaliteli, güçlü ve özgün tasarımıyla yeni nesil ofisler için göze çarpan tasarımlardan en yenisidir. İş akışını tamamen kullanıcı etrafında toparlayan masa tasarımıyla motivasyonu yüksek iş odaklı çalışma alanları oluşturmaktadır. Masanın her iki tarafında yer alan etajer kullanıcısına ilave çekmece ve dolap sunmaktadır. Masa modüllerinde ki depolama alanları ile iş akışına en uygun organizasyon yapılabilir. Makam takımını tamamlayan dosya dolabı hem kütüphane hem vestiyer hem ünite olarak kullanılabildiğinden her alanda aktif çözümler sunar. Loren ofis masa takımı çok yönlü işlev çözümleri ile ihtiyacınıza en uygun şekilde dizayn edilmiştir. 

Teknik Bilgiler: 

  1. Loren makam takımı 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiştir. 
  2. Masa takımının tüm kenarları 2mm PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. 
  3. Masa altında uzun ve kısa etajer ilaveleri yer almaktadır. Bu alanlarda çekmece ve dolap desteği sağlanmaktadır. 
  4. Uzun etajer üzerinde elektik sistemi döşemeli alüminyum kasalı kablo kutusu yer almaktadır. İçerik: 3 Priz + 1 İnternet +1 Telefon. 
  5. Tüm çekmecelerde teleskopik ray kullanılmıştır. 
  6. Takıma makam masası, yan etajer, yüksek dolap ve sehpa dahildir. 
  7. Renk ve ölçü değişiklik taleplerini iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşarak bildirebilirsiniz. 
  8. Tüm makam masa takımları 2 yıl üretim ve işçilik hatalarına karşı garantilidir. 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LOREN MAKAM TAKIMI

  • 7.500,00TL


Benzer Ürünler

BLOK MAKAM TAKIMI

BLOK MAKAM TAKIMI

Blok modern tasarımı ile sıradışı bir görünüme sahiptir. Makam masası arkasında kullanılan panel görünümlü dosya dolapları hep yalın hem de modern bir görünüm sağlamaktadır. Çalışm..

10.500,00TL

RADİUS MAKAM TAKIMI

RADİUS MAKAM TAKIMI

Makam takımları; yönetim alanlarınızda sağladığınız imaj ve duruş için son derece önemli ofis mobilyaları ürünlerindendir. Çalışma güç ve prestijiniz hakkında çok şey anlatan of..

21.000,00TL

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı; kaliteli, işlevsel ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıları için en iyi ofis deneyimini sunar. Kaliteli malzemesi ve kullanıcısının hareket alanına en uyumlu tasa..

7.000,00TL

HEYBE MAKAM TAKIMI

HEYBE MAKAM TAKIMI

Üst yönetim alanları için tasarlanmış olan Heybe Ofis Makam Takımı farklı form ve ölçü alternatifleriyle çalışma alanınız için en uygun tasarıma bürünmektedir. Heybe Ofis..

4.950,00TL

Litos Makam Takımı

Litos Makam Takımı

Yönetim masaları kategorisinde yepyeni bir tasarım Litos Makam Takımı! Klasik çizgisi ile çalışma alanı içinde farklı bir görünüm sağlayan ofis mobilyası deri ayrıntıları..

13.000,00TL

Etiketler: loren