Yönetim masaları kategorisinde yepyeni bir tasarım Litos Makam Takımı! Klasik çizgisi ile çalışma alanı içinde farklı bir görünüm sağlayan ofis mobilyası deri ayrıntıları ile kişisel zevkinizi tam anlamıyla yansıtabileceğiniz bir seridir. Farklı renk ve doğal kaplama seçenekleri ile hayalinizde ki ofis tasarımına sahip olabilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla da kullanıcısı için iş odaklı çalışma alanları dizayn eder. Yönetim alanları firmanın görünürlüğünü, iş fikrini ve disiplini yansıtabileceği en önemli mekanlardan birisidir. Litos makam takımı marka kimliğini yansıtabileceğiniz farklı tasarımı ile her alanda ihtiyacınıza cevap vermeyi hedefler.

 

Teknik Bilgiler: 

Litos Makam Takımına ait ölçüler aşağıdaki gibidir. 

  

Litos ahşap malzeme üzeri lake boya uygulanarak üretilmiştir. Farklı malzeme opsiyonları mevcuttur. 

Tüm büro mobilyaları modelleri 2 yıl garantilidir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Litos Makam Takımı

  • 13.000,00TL


Benzer Ürünler

VİTARA MAKAM TAKIMI

VİTARA MAKAM TAKIMI

Yönetim alanlarınız için tasarlanmış; yönetici ağırlığınızı tamamen yansıtabileceğiniz Vitara Makam Takımları işlevsel ve rahat çalışma alanı sunan bir üründür. Çalışma alanlarında..

9.000,00TL

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı

Beta Makam Takımı; kaliteli, işlevsel ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıları için en iyi ofis deneyimini sunar. Kaliteli malzemesi ve kullanıcısının hareket alanına en uyumlu tasa..

7.000,00TL

LOREN MAKAM TAKIMI

LOREN MAKAM TAKIMI

Loren Makam Masa Takımı modern çalışma alanları tasarlamayı hedeflemektedir. Kaliteli, güçlü ve özgün tasarımıyla yeni nesil ofisler için göze çarpan tasarımlardan en yenisidi..

7.500,00TL

HEYBE MAKAM TAKIMI

HEYBE MAKAM TAKIMI

Üst yönetim alanları için tasarlanmış olan Heybe Ofis Makam Takımı farklı form ve ölçü alternatifleriyle çalışma alanınız için en uygun tasarıma bürünmektedir. Heybe Ofis..

4.950,00TL

Next Yönetici Masa Takımı

Next Yönetici Masa Takımı

Ofisiniz için yepyeni bir model Next Yönetici Masası! Tamamen kullanıcı odaklı olan ofis masa takımı çalışma alanı içerisinde tüm kontrolükullanıcısına bırakıyor. Çalışma masası üz..

7.000,00TL

Etiketler: litos