Leros Otel Mobilyası modern tasarımı ve işlevsel yapısıyla konforlu yaşam alanları sağlamaktadır. Sade tasarımıyla eşsiz bir görünüm sunar. Farklı kombinasyonlar oluşturabilme imkanı sunan Leros otel mobilyası beklentilerin tümünü karşılıyor.  Yenilikçi yapısıyla bugünün modasını uygulama alanında yansıtmaktadır. Kaliteli malzemesi ve ince işçiliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün grubu olan Leros farklı opsiyonlarıyla hayal ettiğiniz gibi bir tasarıma sahip olmanıza olanak sağlar. 

Leros otel mobilyaları bir çok farklı renk tercihi sunmaktadır. Yatak başlığında farklı malzemelerin uyumunun yansıtıldığı özel bir tasarımdır. Anahtar teslim proje imkanıyla uyulama alanına en uygun halde üretim yapılan seri istenilen farklı detayları da bünyesine katabilir. 


Ücretsiz proje desteği ile tasarlanan otel mobilyaları üç aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk adımda mimarlarımız tarafından keşfi yapılan otel odalarını ölçü ve diğer teknik detayları belirlenmektedir. İkinci adımda autocad ve 3dmax çizim programlarının da yardımı ile alanda yapılacak uygulamaların ön izlemesi yapılmaktadır. Son adımda ise renk ve ölçüleri belirlenen otel mobilyaları üretimi yapılmaktadır. 

Teknik Bilgiler: 

  1. Ürün 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiş olup; tüm kenarlar 2mm PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. 
  2. Karyola malzemesinin ahşap bölümlerinde 1. sınıf yonga levha kullanılmış olup, döşemeli bölümlerde 6mm kalınlığında dökme sünger üzeri 1. sınıf suni deri kaplama kullanılmıştır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. 
  3. Aydınlatma özelliği opsiyoneldir. Takım fiyatına dahil değildir. 
  4. Giyinme dolabı 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiştir. Dolap içerisinde 2 adet çekmece yer almaktadır. Boru askı ilavesi mevcuttur. 
  5. Komidin gövdesi ve çekmece yüzlerinde 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. Çekmecelerde teleskopik ray kullanılmıştır. 
  6. Makyaj/çalışma masas 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. Masa altında minibuzdolabı için dolap ilavesi yer almaktadır. Takıma ilave 6mm cam ayna bulunmaktadır. 
  7. Valizlik 1. sınıf yonga levhadan üretilmiştir. 
  8. Takım fiyatı minimum 10 oda için geçerlidir. 
  9. Tüm otel mobilyası modelleri 2 yıl garantilidir. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Leros Otel Mobilyaları

  • 11.500,00TL


Benzer Ürünler

Day Otel Mobilyaları

Day Otel Mobilyaları

Day otel mobilyaları sade ve yalın tasarımıyla otel odalarında sıcak bir görünüm sağlar. Anahtar teslim projelendirme sistemiyle sunulan tüm otel mobilyaları uygulama alanına özel ..

8.200,00TL

Wise Otel Mobilyaları

Wise Otel Mobilyaları

Wise otel mobilyaları farklı malzemelerin kusursuz uyumuyla tasarlanmış konforlu bir seridir. Sade çizgilerle oluşturulmuş  Wise uygulama alanı içinde modern bir görünüm sağla..

3.650,00TL

Taselya Otel Mobilyaları

Taselya Otel Mobilyaları

Özgün tasarımıyla Taselya serisi lüks otel mobilyaları ile farklı yaşam alanları oluşturabileceğiniz bir seçenektir. Özel kesim yatak başlığı ve farklı renk kombinasyonları ile hay..

12.750,00TL