Çalışma alanınıza ışıltı ve enerji katacak yepyeni bir tasarım Lamix Ofis Masa Takımı... Çalışırken ihtiyacınız olan enerjiyi ofisinize yansıtacak olan yeni tasarım ile yönetim alanlarınız için yeni çözümler üretebilirsiniz. Sade ve şık tasarımlarla ofisinizde prestijli bir görüntüyü yansıtabilirsiniz. Özel tasarım metal ayakları ile geniş bir çalışma alanına sahip olan ofis masası işlerinizi kolaylıkla sürdürebileceğiniz bir alan sunar. Masa takımına ait ofis dolap sistemiyle işlerinizi güvenle saklayabilir sistemli ve düzenli bir alan oluşturabilirsiniz.


Kaliteli hammaddesi ve deneyimli işçilikle üretilen Lamix Ofis Masa Takımı dilediğiniz renk ve ölçülerde üretilmektedir. Bu sayede ofis dekorasyonunda bütünsel bi görüntüyüde yansıtabilirsiniz. Tüm ofis mobilyaları modellerimizde sunduğumuz proje desteği ile çalışma alanınıza özel modüler çözümelr için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli.


Teknik Özellikler:

  •  Masa Takımı ölçüleri: 200*100*90h 
  •  Dolap ölçüleri: 240*40*80h
  •  Sehpa ölçüleri: 60*60*45h'dır.
  • Ürün Lam malzemeden üretilmiştir. İsteğe göre farklı malzemelerde üretim yapılabilir.
  • Ofis masa takımının çalışma masası ve sehpası metal ayaktan üretilmiştir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LAMİX OFİS MASA TAKIMI

  • 3.650,00TL


Benzer Ürünler

DELLA YÖNETİCİ MASASI

DELLA YÖNETİCİ MASASI

Della serisinin bir diğer ve en iddialı modellerinden birisi olan Della ofis yönetici masa grupları ; renk ve çizgileri ile yönetiminizin itibarını yansıtacak stilde bir üründür. H..

2.900,00TL

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

SPRİT YÖNETİCİ MASASI

Sade ve zarif tasarımı ile hem dekorasyon çalışmalarınız da hem de ofis çalışmalarınız da etkili bir üründür. Yönetici sorumluluğunu rahatlıkla yansıtabileceğiniz tasarımda işlevse..

4.080,00TL

ERGO MAKAM TAKIMI

ERGO MAKAM TAKIMI

Anka Ofis Mobilyalarının 2014 yılında müşterilerine sunduğu bu yepyeni tasarım geniş çalışma alanı ihtiyacı olan makam sahipleri için fonksiyonel çözümler sunuyor. Geniş çalışma me..

5.135,00TL