Karem serisi modern ve şık tasarımı ile ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz her alanda çözüm sunmaktadır. Kaliteli, ergonomik ve işlevsel toplantı masası modeli ile görüşmeleriniz için aktif çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Kaliteli ve şık alanlar oluşturmak için geliştirilmiş tüm ofis mobilya modelleri iş alanında aktif çözümler üretmek için tasarlanmıştır. Uygun fiyatlı ofis mobilya modelleri ile ofisiniz için küçük alanlarınızı etkin şekilde değerlendirebilirsiniz. Toplantı masası modelleri ile görüşme alanlarınızda iletişim sorunu yaşamadan kolaylıkla görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz. 

Anka Ofis Mobilyaları iş alanları için sunduğu mobilya çözümleri ile çalışanlarınız için aktif alanlar oluşturmaktadır. Ofis mobilyaları seçimleriniz ile çalışma alanınızı yönetebilir, imaj çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Doğru dizayn için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa ücretsiz keşif talebinde bulunmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 


Teknik Bilgiler:


* Masa ölçüleri: 120*120*75h'dır. İstenirse ölçülerde değişim yapılabilir.

* Masa ayaklarında metal malzeme kullanılmıştır.

* Masa tablasında 1. sınıf Suntalam malzeme kullanılmıştır.

* Toplantı masasında Akça rengi kullanılmıştır. Renk değişimleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

KAREM TOPLANTI MASASI

  • 1.140,00TL


Benzer Ürünler

TP-300 LAMİX İLAVELİ TOPLANTI MASALARI

TP-300 LAMİX İLAVELİ TOPLANTI MASALARI

Değişik Renk SeçeneğiŞık Bir Dizayn ve TasarımKaliteli HammaddeToplantı Masa GrubuLamix serisinin tasarımını oluşturan metal ve ahşap uyumunun devam ettiği Lamix İlaveli Makam Takı..

8.280,00TL

TP-301 COOL TOPLANTI MASASI

TP-301 COOL TOPLANTI MASASI

Değişik Renk SeçeneğiŞık Bir Dizayn ve TasarımKaliteli Ham maddeToplantı Masa Grubu Cool Toplantı Masaları farklı çizgileri ve tasarımı ile ofisinize canlılık getirecek formda..

3.095,00TL

TP-304 LİNE TOPLANTI MASALARI

TP-304 LİNE TOPLANTI MASALARI

Değişik Renk SeçeneğiŞık Bir Dizayn ve TasarımKaliteli Ham maddeToplantı Masa Grubu  Line Toplantı Masası; Line serisinin üyelerinden bir tanesidir. Line serisinin en öne..

7.800,00TL

Etiketler: toplantı masası