• KAREM ÇALIŞMA MASASI


Karem Serisi; personeliniz için aktif, işlevsel ve konforlu çalışma alanları dizayn etmeyi hedefleyen özel bir seridir. Özel geliştirilmiş metal ayakları ile sade ve şık bir görünüm sunan Karem farklı formları ile çalışanlarınıza ihtiyacı olan alanları oluşturur. Çalışma motivasyonunu destekleyen ürünleri ile Anka Ofis Mobilyaları en iyi ofis deneyimini sunmak amacıyla tüm tasarımlarını beraberinde üretim teknolojilerini geliştirmektedir. Çalışanlarınız için dizayn ettiğiniz alanlar firma kalitenizi de doğrudan etkileyeceği için kaliteli ürünlerle ofis dekorasyonuna yatırım yapmak uzun vaade de firmanıza katkı sağlayacaktır. 


Karem Çalışma masası; tablası suntalam malzemeden üretilmiştir ve istenilen tüm renklerde çalışılabilir. Keson eklentisi opsiyoneldir. 3 çekmeceli keson yada 4 çekmeceli keson olarak tercih edebilirsiniz. Tüm ofis mobilyaları modellerimizde özel üretim seçeneği sunmaktayız. Çalışma alanınıza uygun ölçülerde üretilen mobilyalar ile hareket alanınızı kısıtlamadan keyifle çalışabilirsiniz. Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

KAREM ÇALIŞMA MASASI

  • 900,00TL


Benzer Ürünler

A1004- 4 MODÜL PRİZ ÇIKIŞ KUTUSU

A1004- 4 MODÜL PRİZ ÇIKIŞ KUTUSU

Ürün Açıklaması:A1004 4 Modüllü masa üstü priz kutusu ile çalışma alanınızda ihtiyaç duyduğunuz elektrik donanımını kişisel alanlarınıza taşıyabilir modüler çözümlerle kablo d..

0,00TL

Etiketler: çalışma masaları, personel masası