• İZLE DÖRTLÜ PERSONEL MASALARI

İzle dörtlü personel masası ekip çalışmaları için tasarlanmış, ergonomik ofis mobilyaları modellerinden bir tanesidir. Kaliteli malzemesi ve ince işçiliği ile ofisinizde uzun yıllar değerlendirebileceğiniz personel masası çalışma alanında fonksiyonel çözümler sunar. Dört kişilik ekibin rahatlıkla çalışmalarını sürdürebileceği bu yeni ürün ile aynı zamanda şık alanlarda dizayn edebilirsiniz. Bir arada çalışmanın kolaylığını yaşayabileceğiniz ofisinizde ayrıca masa da kullanılan bölücü paneller yardımı ile kişisel çalışma alanına da sahip olacaksınız.

Tamamen ahşap yapısı ve sade çizgileri ile ferah bir çalışma alanı oluşturmak için tasarlanmış personel masaları kullanıcı odaklı çözümler güçlendirilmiştir. Kalabalık personel kadronuz için etkin çalışma alanları oluşturabileceğiniz ürün ile ofisiniz içinde aynı zamanda estetik bir dekorasyona da sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı ofis mobilyası olarak da iş alanlarınızda değerlendirebileceğiniz İzle serisi iş başarınıza değer katacaktır. 


Teknik Özellikler: 


  • İzle dörtlü personel masası ölçüleri:  300*140*75h'dır. 
  • Çalıma masası 1. sınıf Lam malzemeden üretilmiştir. Talebe göre malzeme değişimi yapılabilir.
  • Takıma 4 adet üç çekmeceli keson dahil değildir.
  • Masalar arasında iki adet bölücü panel (seperatör) kullanılmıştır.
  • Görselde kullanılan renkler beyaz bute ve sambadır. Renkleri Kastamonu Entegre ürünlerinden tercih edilmiştir.
  • Dörtlü çalışma masası istenilen renk ve ölçülerde üretilebilir. Değişim talepleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Tüm ofis mobilyaları modellerimiz 2 yıl garantilidir. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

İZLE DÖRTLÜ PERSONEL MASALARI

  • 2.100,00TL


Benzer Ürünler

KAREM İKİLİ ÇALIŞMA MASASI

KAREM İKİLİ ÇALIŞMA MASASI

Karem serisi modüler yapısı ile çalışma alanları için aktif çözümler üreten özel bir seridir. Karem ikili çalışma masası ofisinizde ekip ruhunu yansıtabileceğiniz kullanışlı ve est..

1.350,00TL

LAMİX 4'LÜ ÇALIŞMA MASASI

LAMİX 4'LÜ ÇALIŞMA MASASI

Lamix serisinin personel masaları ile çalışma alanında kolektif ve uyumlu alanlar dizayn edebilirsiniz. Özel tasarlanmış metal ayakları ile dikkat çeken Lamix ofis mobilyaları seri..

3.800,00TL

Etiketler: personel masaları