Tasarım Grubumuz

Anka Ofis Mobilyaları dekore ettiği tüm ofisler için özgün tasarımlarla farklılık oluşturmayı amaçlamıştır. Bu nedenle tasarım grubumuz ile sürekli ürün geliştirme çalışmaları yapılarak; daha farklısını, daha ayrıcalıklısını ve daha ergonomiğini üretme gayretimiz sürdürülmekte ve sonucunda en doğru ürün müşterilerimize ulaştırılmaktadır. 

Anka Ofis olarak müşterilerimize sağladığımız proje danışmanlığı hizmetimizle; müşterilerimiz dekore etmek istediği alanları ihtiyaç ve stillerine göre dizayn edip sorunsuz alışverişin keyfini yaşamalarını arzu ediyor; tüm çabamızı bu yönde kullanıyoruz. Bu anlamda bünyemizde bulunan tasarımcılarla programlama yardımı çalışmaların ön izlemelerini sağlıyor; ön çalışmayla gerçeğe en yakın görüntüyü elde edip gerçek veriler üzerinden çalışma sürdürüyoruz. 

Tasarım ve Uygulama Sürecimiz;

  • Keşif ekibimizle birlikte dekorasyon çalışmalarınızı yapacağınız mekanın(ofisin) fiziksel özelliklerini elde edip, alanımızı belirliyoruz.
  • Elde edilen verilere en uygun ürün ve renk seçeneklerini analiz edip bir çok seçenek sunuyoruz.
  • Sizin stilinize en uygun mobilya ve renk seçimleri yapıldıktan sonra AutoCad ve 3d Max gibi mimari programlarda projenizin planını çıkarıp gerçeğe en yakın verileri sunuyoruz.
  • Elde edilen görünümlerle eksik yada değişimleri belirleyip projenin son halini alması için gerekli tüm düzenlemeleri yapıp üretim aşamasına geçiyoruz.
  •  

Bu sayede müşterilerimiz  tasarım ve uygulama aşamasının başından sonuna kadar aktif rol oynayarak; istedikleri gibi ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla uyumlu ofislere sahip olmanın keyfini yaşıyor. 

Anka Tasarım