Dinamik ve Aktif Tasarımlar : İzle Çalışma Grupları
Gönderen ankaofis - Mayıs 11 2015 08:03:55

Renkler hayatımıza enerji veren ve dekorasyon ayrıntılarında mutlaka kullanılması gerek önemli bir ayrıntıdır. Özellikle yaşam alanlarında, uzun süre zaman geçirilen mekanlarda, kıyafette ve daha bir çok yaşam parçasında renklerle sağlanan bir sürü his anı vardır ve bu tüm günü direkt olarak etkiler. Bu büyük etkileşim alanını ofis içerisinde kullanmak, renklerle çalışma motivasyonunu arttırmak ve bunu doğru bir denge de tutmak son yıllarda ofis sektörü ve tasarımları için yeni bir uğraş, trend haline gelmiştir. Çalışma alanlarında kullanılan standart renkler yerini daha canlı ve düza renklere bırakarak hem modern bir görünümü hem kişisel alanları hemde aktif bir algıyı ofis içerisine taşımayı kolaylaştırmıştır. Genellikle tasarımlarda gizli yerlerde yada küçük bir detayda yer alan renkler artık bir masanın, dosya dolabının yada ofis koltuğunda tamamnına yansıtılabiliyor. Bu fikir ve enerjiyle Anka Ofis Mobilyaları tasarımcılar tarafından geliştirilen İzle Serisi de aktif ve dinamik alanlar yaratmak için kullanıcılarına büyük bir çözüm sunuyor.


Haber Metni

Renkler hayatımıza enerji veren ve dekorasyon ayrıntılarında mutlaka kullanılması gerek önemli bir ayrıntıdır. Özellikle yaşam alanlarında, uzun süre zaman geçirilen mekanlarda, kıyafette ve daha bir çok yaşam parçasında renklerle sağlanan bir sürü his anı vardır ve bu tüm günü direkt olarak etkiler. Bu büyük etkileşim alanını ofis içerisinde kullanmak, renklerle çalışma motivasyonunu arttırmak ve bunu doğru bir denge de tutmak son yıllarda ofis sektörü ve tasarımları için yeni bir uğraş, trend haline gelmiştir. Çalışma alanlarında kullanılan standart renkler yerini daha canlı ve düza renklere bırakarak hem modern bir görünümü hem kişisel alanları hemde aktif bir algıyı ofis içerisine taşımayı kolaylaştırmıştır. Genellikle tasarımlarda gizli yerlerde yada küçük bir detayda yer alan renkler artık bir masanın, dosya dolabının yada ofis koltuğunda tamamnına yansıtılabiliyor. Bu fikir ve enerjiyle Anka Ofis tasarımcılar tarafından geliştirilen İzle Serisi de aktif ve dinamik alanlar yaratmak için kullanıcılarına büyük bir çözüm sunuyor.

 

 

Anka Ofis Mobilyaları personel masaları grubunda izlediği üretim ve tasarım politikasıyla; mekanları aktif, kaliteli ve güvenilir hale getirecek ürünleri kullanıcılarına sunmayı hedeflemektedir. Bu hedef ve zamanın trendinin buluşmasıyla ortaya çıkan İzle Serisi, personelin iş alanı içerisinde ihtiyacı olan aktif mekan kavramını tam anlamıyla sunmaktadır. Kullanılan renkleri ve fonksiyonel çözümleri ile çalışma alanı içerisinde motivasyon destekleyici bir konumda duran İzle Serisinin tüm elemanları tamamen iş odaklı geliştirilmiştir. Tekli, ikili, dörtlü ve altılı çalışma grubu formları ile ihtiyaç duyulan her alanda tam anlamıyla faaliyet sağlamak için çeşitli eklentilerle güçlendirilmiş bir tasarımdır.  


 

İzle Çalışma Masaları için geliştirilen masa üstü raf sistemi ile kullanıcıla iş akışını bozmadan küçük depolama işlemlerini rahatlıkla yapabilirler. Çoklu çalışma sistemi ile ekip çalışmalarıda oldukça rahat bir iletişim alanı sunan tasarım, bölücü sepilatörlerle aynı zamanda kişisel çalışma alanlarının sınırlarını da belirlemektedir. Özellikle kullanılan renkleri ile farkını yansıtan İzle Serisinde hiç düşmeyecek bir enetji yaratmak mümkün. Uzun mesai saatlerinde ofis içerisinde aktif bir ambiyans yaratmak oldukça zordur ve bunu dekor ettiğiniz nesnelerle sağlayabilirsiniz. İzle serisi tamda bunun için geliştirilmiş özel bir üründür...

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bir önceki yazımız "Anka Ofis Yenilendi". Okumak için tıklayın...