Proje Geliştirme Desteği
Gönderen ankaofis - Mart 18 2015 07:50:37

Anka Ofis proje gelişlirme desteği ile çalışma alanlarınızı tam istediğiniz gibi dizayn edip, ofisinize uygun mobilya tasarlayarak farklı dokunuşları gerçekleştiriyor. 3dmax ve autocad gibi mimari çizim programları ile gerçekleştirilen çalışmalar ile ofis içerisinde yapılacak dekorasyon detayları belirlenerek hem daha koordine hem de hatasız bir uygulamanın önü açılmış oluyor. Anka Ofis içerisinde bulunan keşif ve mimari ekip ile birlikte gerçekleştirilen proje çalışmaları ile detayları çok daha net çizgilerle belirleyip, çalışma alanının fiziksel durumuna en uygun tasarımlara sahip olabilirsiniz. 


Haber Metni

Anka Ofis proje gelişlirme desteği ile çalışma alanlarınızı tam istediğiniz gibi dizayn edip, ofisinize uygun ofis mobilyalarını tasarlayarak farklı dokunuşları gerçekleştiriyor. 3dmax ve autocad gibi mimari çizim programları ile gerçekleştirilen çalışmalar ile ofis içerisinde yapılacak dekorasyon detayları belirlenerek hem daha koordine hem de hatasız bir uygulamanın önü açılmış oluyor. Anka Ofis içerisinde bulunan keşif ve mimari ekip ile birlikte gerçekleştirilen proje çalışmaları ile detayları çok daha net çizgilerle belirleyip, çalışma alanının fiziksel durumuna en uygun tasarımlara sahip olabilirsiniz. 

 

Firma içerisinde gerçekleştireceğiniz dekorasyon çalışmalarınızda Anka Ofis ile daha profesyonel bir uygulama şansına sahipsiniz. 22 yıllık sektör deneyimiyle bugünün teknolojisinin birleştiriği tasarımlarla ofis dizaynınız siz nasıl isterseniz öyle şekillendiriliyor. Standart uygulamalardan uzak, ergonomik tasarımların kullanıldığı modern ofis mobilyaları ile konforlu ve rahat çalışma alanları dizayn ediliyor. Üretici gücünden faydalanarak her kullanıcısı için başka başka tasarımlar geliştirerek değişimi uyguluyor. Proje geliştirme sürecinde ise öncelikle keşif ekibi çalışma alanlarınınız incelemesini yapıyor. Ofisin doğal ışığı, ölçüleri gibi fiziksel durumunu analiz ederek bunu mimarlar ile paylaşıp çizim aşamasının başlaması sağlanıyor. Bu aşamda mimarlar ile müşterinin fikir alışverişi ile belirlenen dekorasyon detayları ile mekanın 3 boyulu çizimleri ortaya koyularak uygulama öncesi tüm çzigiler belirlenmiş oluyor. Bu sayede hem zaman anlamında hem kalite anlamında bir çok artı kazanılmış oluyor. 

 

Çalışma alanlarınızda profesyonel destek ve uygulamaları Anka Ofis ile gerçekleştirebilirsiniz. Ofisinizde kullanacağınız büro mobilyaları ve dekorasyon ürünlerinde fonksiyonel ve şık tasarımlar için geniş ürün yelpazesi için web sitesini inceleyebilir daha etaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bir önceki yazımız Otel ve Kuyumcu Dekorasyonu ile dekorasyon alanlarında ki farklı uygulamaları inceleyebilirsiniz.