Yılmaz Hukuk Anka Ofisi Tercih Etti
Gönderen ankaofis - Kasım 28 2011 08:49:07

Yılmaz Hukuk Ofisinin personel masalarının tasarımını  Özlem BADEM yaptı ve Anka Ofisolarak çok başarılı bir çalışmaya imza attık. Tasarımından, üretimine büyük bir titizlik göstererek çalışan personelin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde tuttuk .Çağdaş bir tasarımı bambu rengiyle tamamladık. Ayaklarda 40x40 metal profille, antrasit renkte elekstatik boya kullanarak bambu rengine uyarladık. Ortaya güzel renk uyumuna sahip bir tasarım çıkardık. Bu tasarım müşteri memnuniyetiyle de pekişince keyifli bir çalışma oldu.

 

 


Haber Metni

Yılmaz Hukuk Ofisinin personel masalarının tasarımını by Özlem BADEM yaptı ve Anka Ofis olarak çok başarılı bir çalışmaya imza attık. Tasarımından, üretimine büyük bir titizlik göstererek çalışan personelin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde tuttuk .Çağdaş bir tasarımı bambu rengiyle tamamladık. Ayaklarda 40x40 metal profille, antrasit renkte elekstatik boya kullanarak bambu rengine uyarladık. Ortaya güzel renk uyumuna sahip bir tasarım çıkardık. Bu tasarım müşteri memnuniyetiyle de pekişince keyifli bir çalışma oldu.

 

 

Personel masalarında kendi modelimiz olan ‘’KAREM’’ grubunu kullandık. Büro ve ofislerde rahat,estetik aynı zamanda ergonomik bir ürün olan Karem Ofis grubuyla rahat bir çalışma alanı yarattık. Çalışan personel zamanının büyük bir bölümünü ofisde çalışarak geçirdiğinden çalışma ortamının kalitesi en üs seviyede olmalıdır. Ofis mobilyalarının önemi iş alanında yadsınamaz bir etkene sahiptir.Biz bu bilinçlenmeyle çalışmalarımızın rahat,özenli,konforlu ve ergonomik olmasına özen gösterip tasarımlarımızı bu yönde ilerliyoruz. Rahat ve ferah ofisler kurarak çalışma verimliliğinde payımız olduğuna inanıyoruz. Ali Badem Anka Ofis Yönetim

 

 

 

Bir Önceki yazımız  "Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı?" Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.