Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?
Gönderen ankaofis - Haziran 02 2014 13:24:52

Tasarım ve uygulama çalışmalarında günümüzde değer kazanan en önemli nokta; ön izleme fırsatının müşterilere tanınmış olmasıdır. Satın anlama alışkanlıklarını da göz önüne aldığımızda müşterinin özel olana ulaşam isteği doğrultusunda önem kazanan tasarımlar; artık ön etüdle müşteriye tanıtılarak aslında tasarımın başından sonu kadar çalışmaların içerisinde olması sağlanarak hem kolektif bir çalışma sağlana bilir hem de müşterinin sahip olduğu tarz üretilen ofis mobilyalarına ve gerçekleşen ofis dekorasyonuna yansıtılabilir. 


Haber Metni

  Tasarım ve uygulama çalışmalarında günümüzde değer kazanan en önemli nokta; ön izleme fırsatının müşterilere tanınmış olmasıdır. Satın anlama alışkanlıklarını da göz önüne aldığımızda müşterinin özel olana ulaşam isteği doğrultusunda önem kazanan tasarımlar; artık ön etüdle müşteriye tanıtılarak aslında tasarımın başından sonu kadar çalışmaların içerisinde olması sağlanarak hem kolektif bir çalışma sağlana bilir hem de müşterinin sahip olduğu tarz üretilen ofis mobilyalarına ve gerçekleşen ofis dekorasyonuna yansıtılabilir. 

 

ofis mobilyaları

 

Ofis mobilyaları tasarımve uygulama aşamaları elde edilecek sonucun en önemli iki evresidir. Tasarım aşaması üretici frima için bir portföy niteliği taşıdığından müşteri için aslında en önemli ve en can alıcı nokta tasarımlardır. Ofis mobilyaları tasarımları günümüzde bir çok yönüyle değerlendirilidiği için çok yönlü düşünmek tasarımcılar için son derece önemlidir. Bu aşamanın sonrasında sonucu etkileyen -satın alama kararı- aşama ise "uygulamadır"

 

Ancak bugün gelişen teknoloji ve yenilikler sayesinde tasarı ile uygulama arasında yeni bir süreç doğmuş durumda bu da "ön izleme" projenin planlı halidir. Dilerseniz bu aşamayı örneklendirerek açıklayalım;

 

 

Anka Ofis Mobilyaları bu sistemi ile tasarım ve uygulamanın başıdan sonuna kadar müşteriye bağlı kalır; her ayrıntı müşteri onayı ile tasarımlarda yer bulur. Tüm çizimlerimizde AutoCad ve 3dMax programlarından faydalanıp en iyi sonucu siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz çünlü tem amacımız "en iyi hizmeti sağlamaktır."

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ofisleriniz için dekrasyon ayrıntıları "Ofisler Renklendi" yazımızda bulabilirsiniz...