Ofisleriniz İçin Alternatif Çözümler
Gönderen ankaofis - Mayıs 19 2014 09:12:05

Anka Ofis Mobilyaları; ürettiği tüm ürünlerde öncelikle “işlevsellik” kavramını yerleştirmeyi, kullanıcılarına her alanı aktif hale getirecek ofis mobilyaları sunarak iş başarılarını desteklemeyi amaç edinmiştir. Bu anlamda tasarımın başından sonuna dikkatle ele alınan ilk koşul “işlevsel mobilya” ortaya çıkarabilmektir. Kullanılan malzemeler, tasarım çizgileri, modüllerin kullanış alanları ve hareket alanı gibi bir çok kriter aktif ofisler kurabilmek için özenle bir araya getirilip, şık bir görünüme kavuşturulup müşterilere sunulur. 

 
Haber Metni

Anka Ofis Mobilyaları; ürettiği tüm ürünlerde öncelikle “işlevsellik” kavramını yerleştirmeyi, kullanıcılarına her alanı aktif hale getirecek sunarak iş başarılarını desteklemeyi amaç edinmiştir. Bu anlamda tasarımın başından sonuna dikkatle ele alınan ilk koşul “işlevsel mobilya” ortaya çıkarabilmektir. Kullanılan malzemeler, tasarım çizgileri, modüllerin kullanış alanları ve hareket alanı gibi bir çok kriter aktif ofisler kurabilmek için özenle bir araya getirilip, şık bir görünüme kavuşturulup müşterilere sunulur.


 

Yoğun iş alanları ve rekabet durumu çalışanların fazla stres altında iş görmelerine neden olmaktadır.  Bu durumu daha aza indirgemek için hazırlanan alanların özel çözümlerle daha ergonomik ve sistemli çalışma alanları sağlamak gereklidir. Bu amaçla tasarımların her noktasında çözüm üretecek eklentiler büyük önem taşır. Tasarımcılar ve malzeme sağlayıcıların son dönemlerde önem verdikleri nokta ise budur. Ürün geliştirmek ve işlevsellik fonksiyonunu en üst seviyeye taşımak bu amaçla bir çok malzeme sağlayıcısında farklı alanlar için küçük dokunuşlarla büyük çözümler elde edebileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi olan kablo çıkış kutuları; modüler priz çıkış kutularıdır.

 

Tasarımlarda beklenen en önemli iki nokta estetik ve işlevsellikken her noktanın şık olması ve çözüm üretmesi gerekir. Bu anlamda kablo kanalları yepyeni formu ile ürünlerde kendilerini göstermektedir. Ofis mobilyalarında hep bahsettiğimiz rahat çalışma alanlarını sağlamak için; alanların geniş tutulması şarttır. Kablo kanalları tam da bunu sağlayan önemli eklentilerdendir. Çalışma alanlarınızda yer alan tüm kablo çıkışlarını bu kutular sayesinde organize edebilir kalabalık ve karmaşık görünümden kurtularak daha geniş ve düzenli alanlarda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

 

Alüminyum ve metal malzemeden üretilen kablo çıkış kutuları içerisine yerleştirilen prizler ve data girişleri ile toplantı ve görüşmeleriniz için tüm verilerinizi rahatlıkla aktarabileceğiniz bir iç dizayna sahiptir. Çalışma alanlarında çalışmalarınızı koordine edebilmek için dilediğiniz iç eklenti ile ofis mobilyalarınıza dizayn edilen modüler priz çıkış kutuları ile rahat ve sistemli iş alanlarına sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız "Çevre Dostu Mobilyalar" adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.