Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı?
Gönderen ankaofis - Kasım 28 2011 08:47:49

Ofis mobilyalarında yeni bir konsept oluşturmaya çalışıyoruz. Bu konsepti oluştururken hem estetik hem de daha ucuz mobilya sunmaya çalışıyoruz. Piyasanın tamamı iş dünyasından olduğu için fiyatın uygun olması aranıyor. Kendimiz üretim yaptığımız için her ürün kendi alanında tabi ki müşterilerimize daha uygun fiyatlar da ve daha ucuza satışlar yapabiliyoruz. Fiyat uygunluğunun yanında kaliteden ödün vermemek gerekliliğini de bilmekteyiz.


Haber Metni

Ofis mobilyaları nda yeni bir konsept oluşturmaya çalışıyoruz. Bu konsepti oluştururken hem estetik hem de daha ucuz mobilya sunmaya çalışıyoruz. Piyasanın tamamı iş dünyasından olduğu için fiyatın uygun olması aranıyor. Kendimiz üretim yaptığımız için her ürün kendi alanında tabi ki müşterilerimize daha uygun fiyatlar da ve daha ucuza satışlar yapabiliyoruz. Fiyat uygunluğunun yanında kaliteden ödün vermemek gerekliliğini de bilmekteyiz. Ofis büro mobilyası gerek tasarımı gerekse kullanım özellikleri ile ofis büro çalışanlarının performansını artırdığını hepimiz bilmekteyiz.

 

 

 

Çalışanların gün boyu ofis de çalışıyor olmaları gerek çalışma masalarından gerekse kullanmış olduğu koltuğundan rahatsız olduğunu düşünürsek verimlilik alınabilir mi Bir çok kez rastlamışızdır, bir müşterimize ofis mobilyası teslimine yaklaşırken iş vereninden daha çok kullanacak personelin heyecanlı olduğuna. Sanısınız ki mobilyası çalışmasını kolaylaştırdığı ve tasarımını beğendiği zaman bütün zamanını çalışarak geçirecek. Ar-ge çalışmalarımızda gösteriyor ki çalışanında verimliliği yakalayan firmalar da kolay ve hızlı büyüyor. Büyüdükçe de ofis mobilyası ihtiyacı oluyor. Görülüyor ki ofis mobilyasında estetik, tasarım, ve fiyat ucuzluğu vazgeçilemez üçlüdür. Bizlerde yeni ürün konseptimizde bu üçlüye yer vereceğiz.