Anka Ofis'ten Yepyeni Modeller
Gönderen ankaofis - Şubat 14 2014 11:01:09

Anka Ofis Mobilyaları yeni yılda yepyeni modellerini müşterine sundu. Makam takımlarında 3 yeni modelle farklı ve modern bir çizgi sunan büro mobilyaları kaliteli ve şık ofisler kurmanız mümkün. Müşteri istek ve beklentilerinin göz önüne alınarak tasarlandığı bu ürünlerle farklılığınızı ortaya koyarak, rakipleriniz arasından kolayca sıyrılabilir, imaj çalışmalarınızda en doğru çizgileri yakalayabilirsiniz.

 

          


Haber Metni

Anka Ofis Mobilyaları yeni yılda yepyeni modellerini müşterine sundu. Makam masa takımlarında 3 yeni modelle farklı ve modern bir çizgi sunan mobilyalar kaliteli ve şık ofisler kurmanız mümkün. Müşteri istek ve beklentilerinin göz önüne alınarak tasarlandığı bu ürünlerle farklılığınızı ortaya koyarak, rakipleriniz arasından kolayca sıyrılabilir, imaj çalışmalarınızda en doğru çizgileri yakalayabilirsiniz.

 

Ahşap tonlarının son dönemde sıklıkla kullanıldığı sektörde yeni modellerimizde de bu ayrıntıya yer verdik. Ayrıca geniş çalışma alanı ve kullanışı kolaylaştıran eklentileriyle sadece modern bir ofise değil, kullanışlı bir ofise de sahip olacaksınız. Kurum kimliğinizi rahatlıkla yansıtabileceğiniz ürünlerde istediğiniz renk ve ölçülerde üretim şansıyla da uyumlu bir ofis kurmak mümkün.

 

                                ofis mobilyaları  ofis mobilyaları

Yeni modellerimiz olan Natural Makam Takımları, Lamix Makam Takımları ve Ergo serisi makamlar 2014 mobilya çizgisini yansıtan kullanışlı bir yapıya sahiptir. İstenilen her rengin uygulanabildiği ürünler de ayrıca işletmenizin her depatmanına uygulanabilecek çeşitler mevcuttur. Baştan aşağıya uyumlu bir görünüme sahip olamak için bu üç konsept firmanız için doğru bir tercih olacaktır...

 

 

Bir Önceki Yazımızda "Renkler Çalışma Hayatını Nasıl Etkiler" Hakkında Bilgiler Bulabilirsiniz...