Meslek Gruplarına Uygun Mobilya Seçmenin Önemi
Gönderen ankaofis - Eylül 10 2013 15:15:11

Büro mobilyaları seçerken önem verilmesi gereken en önemli unsur meslek gruplarıdır. Meslek gruplarına göre mobilyaların şekil, renk ve işlevleri değişiklik gösterebilmekte bunun yanında uyumu çalışma psikolojisini doğrudan etkilemektedir.Büro Mobilyaları seçerken önem verilmesi gereken en önemli unsur meslek gruplarıdır. Meslek gruplarına göre mobilyaların şekil, renk ve işlevleri değişiklik gösterebilmekte bunun yanında uyumu çalışma psikolojisini doğrudan etkilemektedir.

 

 


Haber Metni

Büro mobilyalari modelleri seçerken önem verilmesi gereken en önemli unsur meslek gruplarıdır. Meslek gruplarına göre mobilyaların şekil, renk ve işlevleri değişiklik gösterebilmekte bunun yanında uyumu çalışma psikolojisini doğrudan etkilemektedir.Büro Mobilyaları seçerken önem verilmesi gereken en önemli unsur meslek gruplarıdır. Meslek gruplarına göre mobilyaların şekil, renk ve işlevleri değişiklik gösterebilmekte bunun yanında uyumu çalışma psikolojisini doğrudan etkilemektedir.

 

  ofis mobilyaları     ofis mobilyaları

 

Örneğin; bir yönetim kurulu üyesi iseniz makam odanızı daha ciddi,koyu tonlarda mobilya ve aksesuarlarla dekore edersiniz, bir reklam ajansı için mobilya bakıyorsunuz daha canlı renklerle sade bir tasarım ofisiniz için uygun olacaktır. Reklam ajansında koyu tonların kullanılması bir süre sonra yaratılan hizmetlerde melankolik, ciddi bir havanın esmesine neden olur. Ferah bir çalışma alanı zihni cinde tutar ve yaratma yeteneğiniz çeşitlenir. Müşterilerimiz Anka ofis mobilya modelleri ndan içeri girdiği anda meslek gruplarına uygun modellere yönlendirerek kolay seçim yapma şansını onlara sunuyoruz...

 

 

Bir Önceki Yazımızda "Anka Ofisle Yenilik" Hakkında Bilgiler Bulabilirsiniz...