Makam Takımları ve Siz
Gönderen ankaofis - Kasım 28 2011 08:42:39

Evet bilindiği gibi günlük yaşantımızda kullandığımız her şey bize kendi karakter yapımız hakkında bilgi verir. Giydiğimiz bir kazak,gömlek,palto bizim hakkımızda karşımızdakine bilgi verir. İşte ofis mobilyalarında da durum bu şekildedir. Gücün makam takımlarıyla sembolize edildiği bir ofis düşünün, para ve güç ofisinizdeki ofis mobilyanızın gücüyle eşittir. Öyle çok karşılaştığımız bir durum var. Örneğin büyük bir şirketin yönetim kurulu başkanına bir makam odası tasarladığımızda bizden istenilen o şirketin gücüne göre bir makam masası çizimleridir.

 

 


Haber Metni

Evet bilindiği gibi günlük yaşantımızda kullandığımız her şey bize kendi karakter yapımız hakkında bilgi verir. Giydiğimiz bir kazak,gömlek,palto bizim hakkımızda karşımızdakine bilgi verir. İşte ofis mobilyalarında da durum bu şekildedir. Gücün makam takımlarıyla sembolize edildiği bir ofis düşünün, para ve güç ofisinizdeki ofis mobilyanızın gücüyle eşittir. Öyle çok karşılaştığımız bir durum var. Örneğin büyük bir şirketin yönetim kurulu başkanına bir makam odası tasarladığımızda bizden istenilen o şirketin gücüne göre bir makam masası çizimleridir.

 

 

Bazen klasik makam masaları tercih edilmez çünkü yeni daha önce hiç yapılmamış bir ürün her zaman bu kulvarda ön plandadır. İşte bu açıklamalar ekseninde biz şunu hiç duymadık."Evet katologdaki şu makam takımı alalım" ynısı olsun" demedirler hep çizimler üstünde oynamalar yapıldı ve ilgili yönetici kendi makamını yine kendi karakteri ve gücüne göre dizayn etti. O yüzden ofis mobilyalarında makam takımları diğer mobilya türlerine göre özel bir yer almıştır. Bunu iyi kavrayan Anka Ofis makam masalarında hep değişik tasarımlarla müşterilerinin önüne çıkmayı bilmiştir.