Modern Ofis Mobilyaları
Gönderen ankaofis - Eylül 14 2012 13:22:39

Yaşantımızın en önemli alanlarından biri olan işyeri ve ofisleriniz için doğru mobilya seçimlerinde Anka Ofis Mobilyaları sizlere en modern ve uygun tasarımlar sunmaktadır. Günümüzün 3/1 lik bölümünü ofisimizde çalışarak geçirmekteyiz. Yaklaşık 8-10 saat vakit geçirdiğimiz mekanın konforu ve göze hitap etmesi için Ofis Mobilyaları son derece önemlidir.

 

 


Haber Metni

Yaşantımızın en önemli alanlarından biri olan işyeri ve ofisleriniz için doğru mobilya seçimlerinde Anka Ofis Mobilyaları sizlere en modern ve uygun tasarımlar sunmaktadır. Günümüzün 3/1 lik bölümünü ofisimizde çalışarak geçirmekteyiz. Yaklaşık 8-10 saat vakit geçirdiğimiz mekanın konforu ve göze hitap etmesi için Ofis Mobilyaları son derece önemlidir.

 

 

Çalışma ortamları, dekorasyon ve atmosfer iş performansını en çok etkileyen etkenlerden biridir. Ofis ortamlarında ne kadar ferah ve modern dekorasyon olursa çalışanlar kendilerini o kadar rahat ve ferah hissedicek ve buda çalışma performanslarını etkileyecektir.  Ofis Mobilyaları dekorasyonu çalışanlar ve kendiniz için önemli olduğu kadar gelecek iş ortakları içinde son derece önemlidir. Ofisinizin görüntüsü dekorasyonu ne kadar modern olursa iş ortaklığı yapacağınız kişilerin firmanız hakkındaki düşünceleride pozitif olacaktır.

 

İş görüşmesi yapacağınız iş ortaklarınız, çözüm ortaklarınız veya müşterilerinizi modern dekorasyonlu bir ofiste konforlu bir şekilde ağırlamak istemezmisiniz. Ofis mobilyası tercih ederken konforlu ve modern bir yapıya sahip olmasına göstereceğimiz özen kadar sağlam ve uzun ömürlü olmasınada son derece fazla özen göstermliyiz. Kullanılan malzemelerin 1.sınıf mdf olmasına ve kalite standartlarına uygun olması maddesini daima göz önünde bulundurmalısınız.

 

Kullanılan malzemelerin kaliteli olması hem uzun ömürlü olarak maddi tasarruf sağlayacaktır hemde konforlu mobilyalar elde etmenizi sağlayacaktır. Büro Mobilyaları modelleri seçerken dikkat edilecek bir diğer husus ise kolay temizliğe elverişli olmasıdır. İşyeri ortamlarında kolayca deforme olacak ve kolay kirlenebilecek renkte ve yapıda mobilyalar tercih etmemelisiniz. İşyeri gibi önemli ortamlarda mutlaka lake boya ile kaplanmış mobilyalar tercih etmelisiniz.

 

Lake boya diğer boya maddelerine göre çok daha iyi parlak-mat göz kamaştırıcı tonlara sahiptir. sizler için en iyi tasarımlara sahip modern, klasik ve rustik ofis mobilyası modelleri üretmektedir. Hala hazırda bulunan 200 civarı model içerisinden seçiminizi yapabilir veya size özel tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Bir Önceki yazımızda "Lamix Toplantı Masaları" Hakkında Bilgiler Bulabilirsiniz...