Lamix Toplantı Masaları
Gönderen ankaofis - Ağustos 06 2012 08:40:39

Ofis Mobilyaları üreticileri sektörünün insan ilişkilerinde toplantı odaları ve seminer odaları önemli bir yer kaplamaktadır. Gerek yeni başlayan eleman eğitimleri gerek personel bilgilendirme ve bilgi paylaşımı firmaların geleceği açısından önemlidir.  

 

 


Haber Metni

Ofis Mobilyaları sektörünün insan ilişkilerinde toplantı odaları ve seminer odaları önemli bir yer kaplamaktadır. Gerek yeni başlayan eleman eğitimleri gerek personel bilgilendirme ve bilgi paylaşımı firmaların geleceği açısından önemlidir.  

 

 

İstenilen ölçülerde üretilebilen ve kişi sayısı artırılabilen mekana göre de üretilebilen bir üründür.Ayaklarında 50x10 çelik lama kullanılmıştır.Çelik lama üzerine antipan geçilerek krom kaplanmıştır.Şıklığın yanı sıra kalite derecesinden son derece yükseltilmiştir. Tablada özel kablo kanal sistemi uygulanarak data kabloları tabla üzerinden taşınarak ethernet kabloları ve elektrik enerjisine ulaşım kolaylaştırılarak alüminyumdan özel kanalı monte edilerek daha fonksiyonlu hale getirilmiştir.

 

Büro Mobilyaları koleksiyonumuza yeni bir ürün katmanın mutluluğunu siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Lamix toplantı ve makam grubumuz hem cam hemde ahşap tabla uygulamaktayız.

 

Bir Önceki Yazımızda "Sizin Görüş ve Fikirleriniz" hakkında bilgiler bulabilirsiniz...