Sizin Görüş ve Fikirleriniz
Gönderen ankaofis - Temmuz 27 2012 08:49:39

Ofis Mobilyaları sektöründe ileri görüşlü tasarımlar sunan ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Anka ofis mobilyaları 2012 yılında gerek suntalam olsun gerekte doğal kaplamalı mdflerin şekillendirilmesinde çok büyük bir titizlik ile çalışıp yeni model ve tasarımları beğeninize sunmuştur.

 


Haber Metni

Ofis Mobilyaları sektöründe ileri görüşlü tasarımlar sunan ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Anka ofis mobilyaları 2012 yılında gerek suntalam olsun gerekte doğal kaplamalı mdflerin şekillendirilmesinde çok büyük bir titizlik ile çalışıp yeni model ve tasarımları beğeninize sunmuştur.    

 

 

  Yeni ve şık tasarımları tecrübesiyle birleştirip beğeninize sunan Anka büro Mobilya sektörde 22 yıllık tecrübesiyle sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için daha farklı tasarımlar ve ofislerinize modernlik katmak için 2013 yılı tasarımlarına şimdiden başlamış bulunmakta.

 

 

2012 yılında sizlerden gelen fikir ve görüşler doğrultusunda yeni modellerine çizgi belirleyen Anka ofis geride bıraktığımız yıllar içinde;


*Makam Takımları

*Toplantı Masaları 

*Personel Masaları

*Ofis Bankoları 

içinde size özel tasarımlarla yanınızdaydı ve Büro Mobilyaları sektöründe yanınızda olmaya devam edecek…