Ofis Mobilyaları Rehberi
Gönderen ankaofis - Mart 08 2012 10:04:22

Ofis Mobilyaları Rehberi Ofis mobilya üreticileri tasarlardıkları ya da sattıkları ürünler için genelde kendi katologlarını oluştururlar. Bu katologları ile müşterilerine ürünlerini sunarlar. Oysa koskoca bu sektörün bir rehberi bu güne kadar yapılmadı. Gelin bu rehbere hep birlikte öncülük edelim


Haber Metni

Ofis Mobilyaları Rehberi Ofis mobilya üreticileri tasarlardıkları ya da sattıkları ürünler için genelde kendi katologlarını oluştururlar. Bu katologları ile müşterilerine ürünlerini sunarlar. Oysa koskoca bu sektörün bir rehberi bu güne kadar yapılmadı. Gelin bu rehbere hep birlikte öncülük edelim.

 

 

Ofis mobilyaları üretici rehberi.


Ofis mobiyaları satıcı rehberi.

 

Bu rehber iki şekilde olmalı 1. Tüm üretilerin ya da satıcıların özel ürünlerinin marka sınırlaması olamdan rehberde gösterilmesi. 2. Tüm ofis mobilya üretici ya da satıcılarının firma kimlik bilgilerinin olduğu bir rehber yapmak. Rekabetin sanal mağazalara taştığı günümüz ofis mobilyaları sektöründe ülkemiz firmalarınında böyle güzel iki rehberde toplanması ortak fikir alışverişinde bulunulması artık kaçınılmaz hale gelmiştir.Bu uygulamanın örneklerini avrupada görmek mümkün. Hemen hemen her sektörde aslında bu tüp uygulamaların olması kaçınılmazdır. Böyle uygulamaların gerçekleşmezse sanal reklam giderleride aynı oranda artacaktır. İşletme olarak tasarruf edeceğimiz bir çok hususun başında gereksiz reklam giderlerini asgariye indirmek her işletme için kaçınılmaz bir durumdur.

 

 

Bir Önceki Yazımızda "Çalışma Ergonimisi ve Ofis Mobilyaları" Hakkında Bilgiler Bulabilirsiniz...