2012 Gala Ofis Takımları
Gönderen ankaofis - Mart 01 2012 13:12:00

2012/ GALA OFİS TAKIMLARI 2012

 

Ofis mobilyaları üretim amacı birkaç çalışma fonksiyonlarını beraber yapmak isteyen ve dar mekanları en verimli kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış üründür. Çalışma masasına monte edilmiş olan toplantı modülü ve ilaveli etajeriyle diğer ürünlerle kıyaslama yapıldığı zaman ebat da küçük olmasına, rağmen daha geniş çalışma alanı sunar.


Haber Metni

2012/ GALA OFİS TAKIMLARI 2012

 

Ofis mobilyaları üretim amacı birkaç çalışma fonksiyonlarını beraber yapmak isteyen ve dar mekanları en verimli kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış üründür. Çalışma masasına monte edilmiş olan toplantı modülü ve ilaveli etajeriyle diğer ürünlerle kıyaslama yapıldığı zaman ebat da küçük olmasına, rağmen daha geniş çalışma alanı sunar.

 

 

 

 

 

Gerektiğinde geniş bir çalışma alanı sunarken aynı zamanda da toplantı masası olarak da kullanma amacı güdülmüştür. Masa kullanımında toplantı ilavesi ve etajerin yer değiştirerek sağ veya sol olması sağlanabilmektedir. İstendiğinde toplantı modülünü kullanılmaya bilinir. Bireysel yönetici çalışmalarını yürütürken her an bilgileri paylaşmak amaçlı ani toplantılara da merkezlik yapabilirsiniz. Ahşabın doğal renkleriyle ofisinize ve başarınıza süregelen bir doğal anlayış katabilirsiniz.

 

 

Bir Önceki Yazımızda "2012/ Kamel Makam Takımları" Hakkında Bilgiler Bulabilirsiniz...