2012 Senato Makam Takımları
Gönderen ankaofis - Mart 01 2012 13:01:33

2012 Senato Makam Takımları Ofis Mobilyaları sektöründe Senato ofis takımı sadeliğin ve ihtişamın erişmiş olduğu en üst nokta olarak gördük. Bu makam masası takımımızdaki tasarımın ve sadeliğin olmasına rağmen eksik olduğunu düşünüyoruz. Bu eksikliğin hümanist düşünen ve sektöründe her zaman söz sahibi olmayı hedefleyen kullanıcısıdır.

 

 


Haber Metni

2012/ Senato Makam Takımları Ofis Mobilyaları sektöründe Senato ofis takımı sadeliğin ve ihtişamın erişmiş olduğu en üst nokta olarak gördük. Bu makam masası takımımızdaki tasarımın ve sadeliğin olmasına rağmen eksik olduğunu düşünüyoruz. Bu eksikliğin hümanist düşünen ve sektöründe her zaman söz sahibi olmayı hedefleyen kullanıcısıdır.

 

 

Bunun dışındaki kullanım kolaylığı, estetikliğin kendini ifade ettiği bir ofis takımıdır. Bazı şeyler tek başına bir şey ifade etmezler, diğer yarısıyla bütünleşmek isterler. İşte bu takım kedisini anlatmadan ifade etmek isteyenlerin tercihidir. Doğal ahşabın bütün renkleri kullanılabilir.

 

 

 

Doğallığın tüm ihtişamını, görkemini ve desenlerine yansıtır. Yaşamın tüm halkalarını etrafına yansıtan bir ofis takımıdır, Bazı şeyler sahip olmak ayrıcalık ister. Mekana göre üretim yapılabilinip, hümanist tarsımla ön planda olan ve etajeri sağlı ve sollu kullanılabilen vip takımıdır.

 

Bir Önceki Yazımızda "2012 Ultra Makam Takımları" Hakkında Bilgiler Bulabilirsiniz...