2012 Ofis Mobilya Modelleri
Gönderen ankaofis - Ocak 04 2012 08:43:38

Yep yeni bir yılda tüm müşterilerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kurluyoruz. Anka Ofis mobilyalarıolarak bu yeni yılda herkese bol kazanç ve huzur diliyoruz. Yeni bir yılın bu ilk günlerinde 2012 ofis mobilya modellerinin en kısa sürede sitemizde en taze haliye sergileneceğini sizlere bildirmek istedik. Daha ergonomik,daha kaliteli ama hepsinden önemlisi daha ucuz modeler ile siz değerli müşterilerimize daha yakın olmayı planlıyoruz.

 


Haber Metni

Yep yeni bir yılda tüm müşterilerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kurluyoruz. Anka Ofis mobilyaları olarak bu yeni yılda herkese bol kazanç ve huzur diliyoruz. Yeni bir yılın bu ilk günlerinde 2012 ofis mobilya modellerinin en kısa sürede sitemizde en taze haliye sergileneceğini sizlere bildirmek istedik. Daha ergonomik,daha kaliteli ama hepsinden önemlisi daha ucuz modeler ile siz değerli müşterilerimize daha yakın olmayı planlıyoruz.

 

 

2012 yılında ofis mobilya sektörünün en lider firması olma yolunda en büyük adımları atacağımız bir sene olacak. Kategorize ettiğimiz ;

makam masaları,

personel masaları,

yönetici masaları,

toplantı masaları

 

ve daha bir sürü kategori lerimiz içinde bir sürü yeni ürün bulacaksınız. 2012 yılında da Anka ofise duyduğunuz güvende artışların olacağı bir sene olacak. Müşterilerimize her konuda yardım etmeyi taahhüt ediyoruz. %100 müşteri memnuniyerini ön plana alarak sizlerle birlikte en güzel yarınlara ulaşmayı hedefliyoruz.

 

Tekrar 2012 yılımızı tebrik eder tüm Anka Ofis Mobilyaları çalışanları adına yeni yılınızı kutluyorum.

Ali Badem Yönetim Kurulu Başkanı