Ofis Mobilyaları İstanbul
Gönderen ankaofis - Aralık 09 2011 11:21:44

Ofis mobilyalarında lider ülke Türkiye ve lider şehir İstanbul olmalı demişti bir tasarımcı arkadaşım. Peki nasıl olacak bu? Gelin beraber çözümler bulalım. Ünlü arama motorlarından ofis mobilya terimlerini arattırdığımızda en altta bize ofis mobilyaları İstanbul diye bir ipucu veriyor. Bunu webmaster arkadaşlar en çok aranan kelime grupları diye anlatırlar. Peki kim bu terimleri arayan potansiyel müşteri grupları. 1992 yılında küçük bir atölyede başlayan ofis mobilya serüvenimiz bu gün kendi özgün tasarımlarımızla devam ediyor.

 

 


Haber Metni

Ofis mobilyalarında lider ülke Türkiye ve lider şehir İstanbul olmalı demişti bir tasarımcı arkadaşım. Peki nasıl olacak bu? Gelin beraber çözümler bulalım. Ünlü arama motorlarından ofis mobilya terimlerini arattırdığımızda en altta bize ofis mobilyaları İstanbul diye bir ipucu veriyor. Bunu webmaster arkadaşlar en çok aranan kelime grupları diye anlatırlar. Peki kim bu terimleri arayan potansiyel müşteri grupları. 1992 yılında küçük bir atölyede başlayan ofis mobilya serüvenimiz bu gün kendi özgün tasarımlarımızla devam ediyor.

 

 

İnternetin henüz olmadığı sadece klasik pazar anlayışında süregelen bu pazarda bugün milyonların istihdam edildiği koskoca bir sektör haline geldi . Türkiye olarak bu yüküde İstanbul pazarı çekmekte. Her geçen gün katlanarak büyüyen pazar değişken liderlerden ziyada önderliği İstanbul'a vermekte. İstanbul dünyanın her yerine ofis mobilyası ihrac eden bir konuma yükseldi.

 

 

 

Orta asya Türki Cumhuriyetlerden tutunda,avrupanın bir çok ülkesine kendimize özgün tasarımlarımızı ihrac ediyoruz. Bu gurur veren bir tablo. Ülkemiz üreticileri kendine özgü ofis mobilya tasarımlarına ağırlık vermek zorunda. Yoksa her sektörde olduğu gibi bu sektörüde Çin pazarı zorlar konuma geldi. Anka Ofis Mobilyaları

 

 

 

Bir Önceki yazımız "Ahşap Ofis Mobilyaları" Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.