GOOGLE TÜRKİYE OFİSİ DEKORASYON ÇALIŞMALARI
Gönderen ankaofis - Kasım 17 2015 09:41:16

Merhabalar, arkadaşlar google Türkiye ofisini gezmek  ve ofis çalışanları için yapılmış o muhteşem dekorları ve ofis mobilyalarını incelemek ister misiniz? Video sonunda sakın üzülmeyin bu ofisten daha iyisini yapacak bir üreticiniz var. Anka Ofis böyle ofisler kurmak için her zaman yanınızda.

google ofis dekoru  google ofis dekoru


Haber Metni

Merhabalar, arkadaşlar google Türkiye ofisini gezmek  ve ofis çalışanları için yapılmış o muhteşem dekorları ve ofis mobilyalarını incelemek ister misiniz? Video sonunda sakın üzülmeyin bu ofisten daha iyisini yapacak bir üreticiniz var. Anka Ofis böyle ofisler kurmak için her zaman yanınızda.

google ofis dekoru  google ofis dekoru

Çok ince düşünülerek dekore edilmiş bu güzel ofis için önce google ve bu çaptaki tüm kurumsal firmalara teşekkür etmek gerek. Ofis-personel değer algoritmasını en üst segmeye taşıyan bu kurumlarda çalışmakta oldukça keyiflidir. Yani şöyle bir ortamda personelinizden maksimum verimi alabilirsiniz. Google ofisini kim dekore etti bilmiyoruz fakat tasarım çalışmasında personelden yöneticiye kadar sorular sorup herkesten fikir aldıkları aşikar.

Gelin ben sözü çok fazla uzatmadan aşağıdaki linkte tıklayarak webrazzi ekibinin yapmış olduğu google gezisini hep birlikte inceleyelim.

 

GOOGLE TÜRKİYE OFİSİ VİDEOSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.