Altanea Gıda Anka Ofisi Tercih Etti
Gönderen ankaofis - Kasım 28 2011 08:51:34

Altanea Gıda A.Ş yönetim kurulu odasının makam masasını modern bir çizgi olan Replay Makam takımıuygulandı. Doğal ahşap abanoz kaplama tabla ve metal ayak kromaj lama ayak uygulandı. Etajerlerinde beyaz parlak mebran kullanılarak ahşap kaplamanın ipek mat cila ile pürüzsüz mebran parlalığının komposizyonu ile tamamlandı. Ayaklarda kromaj şıklığı makam masasına apayrı bir moderinizm katmıştır. Modern ofis mobilyasında birbirine zıt üç metaryalin replay makam takımındaki birlikteliğini beraber sunmuş olduk. Toplantı masasında keza aynı modeli uyguladık. Çift metal kromaj üzeri dogal ahşap abanoz kaplama kullanarak aynı konsepte uyarlılığı sağlandı. Sade bir tasarım ve tüm ayrıntıları içerisinde taşıyan rahat bir kullanım ferah bir ortam elde ettik. Bilindiği üzere çağdaş ve modern ofisler yaratmak, şıklığın yanı sıra ofis çalışmalarında kullanılan tüm elektronik eşyaların rahat kullanımına olanak sağladık.

 

 


Haber Metni

Altanea Gıda A.Ş yönetim kurulu odasının makam masasını modern bir çizgi olan Replay Makam takımı uygulandı. Doğal ahşap abanoz kaplama tabla ve metal ayak kromaj lama ayak uygulandı. Etajerlerinde beyaz parlak mebran kullanılarak ahşap kaplamanın ipek mat cila ile pürüzsüz mebran parlalığının komposizyonu ile tamamlandı. Ayaklarda kromaj şıklığı makam masasına apayrı bir moderinizm katmıştır. Modern ofis mobilyasında birbirine zıt üç metaryalin replay makam takımındaki birlikteliğini beraber sunmuş olduk.

 

Toplantı masasında keza aynı modeli uyguladık. Çift metal kromaj üzeri dogal ahşap abanoz kaplama kullanarak aynı konsepte uyarlılığı sağlandı. Sade bir tasarım ve tüm ayrıntıları içerisinde taşıyan rahat bir kullanım ferah bir ortam elde ettik. Bilindiği üzere çağdaş ve modern ofisler yaratmak, şıklığın yanı sıra ofis çalışmalarında kullanılan tüm elektronik eşyaların rahat kullanımına olanak sağladık.

 

 

    Altanea gıda A.Ş nin yönetim kurulu odası, fabrika müdür odası, toplantı odası, danışma bankosu, personel masalarını tam bir profesyonellikle dekore ederek teslim eden ANKAOFİS MOBİLYALARI müşterisinin beğenisiyle gurur duymuştur.