Yönetici Masaları
Gönderen ankaofis - Kasım 28 2011 08:19:50

Ofis mobilyaları, sektörünün en önemli kategorilerinden biride hiç kuşkusuz yönetici takımları, ya da yönetici masalarıdır. Çok şık bir koltuk grubuyla birleşen bu ürünler ofislerde daha fazla iş gücünün ortaya çıkmasına ned

Yönetici masalarında geniş ürün yelpazesine devamlı yeni ürün tasarımlarıyla ışık tuttan anka ofis siz değerli müşterilerimize bu konuda da her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sanal satış sitemizden de görüleceği gibi bizzat kendi tasarımımız olan yönetici masaları ve takım grupları her zaman övünç kaynağımız oldu ve olmaya da devam edecektir.

 

 


Haber Metni

Yönetici masalarında geniş ürün yelpazesine devamlı yeni ürün tasarımlarıyla ışık tuttan anka ofis siz değerli müşterilerimize bu konuda da her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sanal satış sitemizden de görüleceği gibi bizzat kendi tasarımımız olan yönetici masaları ve takım grupları her zaman övünç kaynağımız oldu ve olmaya da devam edecektir.  

 

 

Sektörde hızlı bir ivme kazanan anka ofis yönetici masalarında da bu iddasını sürdürüyor. Herkes ofis mobilyası üretebilir fakat biz önce size tasarlıyoruz, sonra projelendirip en son üretiyoruz. Hazır üretimler ya da fabrikasyon ürünlerin kalitesi konusudna hep şikayet eden müşterilerimize kişeye göre özel üretimlerimizle hep yanlarında olacağız.