Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
2012 Kamel Makam Takımları

2012 Kamel Makam Takımları Ofis Mobilyaları sektöründe Kamel ofis takımında modernim bir görüntü eşliğinde çalışma hayatına eşlik etmeye hazır bir ofis masasıdır. Modern konseptlerdeki tüm dekorasyon çalışmalarına uyum sağlayacaktır. Ahşap kaplamanın tüm doğalığını çalışma alanlarına yayarak kazanılan tüm başarıları bulunduğu ofis de çok doğal olduğunu hissettirecektir.

2012 Senato Makam Takımları

2012 Senato Makam Takımları Ofis Mobilyaları sektöründe Senato ofis takımı sadeliğin ve ihtişamın erişmiş olduğu en üst nokta olarak gördük. Bu makam masası takımımızdaki tasarımın ve sadeliğin olmasına rağmen eksik olduğunu düşünüyoruz. Bu eksikliğin hümanist düşünen ve sektöründe her zaman söz sahibi olmayı hedefleyen kullanıcısıdır.

 

 

2012 Ultra Makam Takımları

Ultra Makam Takımları Anka ofis mobilyaları olarak 2012 ürün konseptimize yeni katmış bulunmaktayız. Çalışma ortamlarında verimlilik sağlamayı amaçlayarak genç kuşaklara duruşuyla ve tasarımdaki şıklığıyla sektöründe idealı görüntüsüne katkıda bulunmak istedik.

Ofis Mobilyaları İnsan Kaynakları

Ofis mobilya sektöründe çalışan personel bakımından sektörel sıkıntıların ele alınacağı bir makale yazmayı uygun gördüm. Çünkü hakikaten iş gücü ve profösyonellik bakımında ciddi sıkıntıların baş gösterdiği aşikar bir durum haline geldi. İstenilen rakamların çok üstünde fiyat verilmesine rağmen hala tam performansta iş verimi alınamaması yetişen personelin artık eskisi gibi çıraklıktan başlamamasından kaynaklanıyor. Her gün ilanlarına rastladığımız ofis mobilya sektöründe gerekli talep ne yazık ki istenilen ilgiyi görmüyor.

 

ofis mobilyaları

2012 Ofis Mobilya Modelleri

Yep yeni bir yılda tüm müşterilerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kurluyoruz. Anka Ofis mobilyalarıolarak bu yeni yılda herkese bol kazanç ve huzur diliyoruz. Yeni bir yılın bu ilk günlerinde 2012 ofis mobilya modellerinin en kısa sürede sitemizde en taze haliye sergileneceğini sizlere bildirmek istedik. Daha ergonomik,daha kaliteli ama hepsinden önemlisi daha ucuz modeler ile siz değerli müşterilerimize daha yakın olmayı planlıyoruz.

 

Ofis Mobilyaları İstanbul

Ofis mobilyalarında lider ülke Türkiye ve lider şehir İstanbul olmalı demişti bir tasarımcı arkadaşım. Peki nasıl olacak bu? Gelin beraber çözümler bulalım. Ünlü arama motorlarından ofis mobilya terimlerini arattırdığımızda en altta bize ofis mobilyaları İstanbul diye bir ipucu veriyor. Bunu webmaster arkadaşlar en çok aranan kelime grupları diye anlatırlar. Peki kim bu terimleri arayan potansiyel müşteri grupları. 1992 yılında küçük bir atölyede başlayan ofis mobilya serüvenimiz bu gün kendi özgün tasarımlarımızla devam ediyor.

 

 

Ahşap Ofis Mobilyaları

Ahşap nedir ? Ahşap çok kullanışlı ve doğal bir yapı malzemesidir. Üstünlükleri diğer yapı malzemelerine göre sayılamaz niteliktedir. Şimdi ahşabı günümüz teknolojileri ile karşılaştıralım: Ahşap güçlü taşıma gücüne sahiptir. 1 kg. ahşap, 1 kg. beton veya çelikten daha fazla yük taşır. Ahşap sayesinde 250 m.lik açıklar kolonsuz geçilebilir. Çünkü konstrüksiyonlarda, çeliğin ağır olması nedeni ile ahşap tercih ediliyor. Peki sektörümüze Ahşap Ofis Mobilyaları cümlesi nereden geldi? Ofis mobilyaları değişen dünya ile birlikte kendini yenilediğini diğer makalelerimizde söylemiştik. Bu yenilenme, demir,alüminyum hatta çelik ve camın sektöre girmesiyle hızla büyüdü.

 

 

Altanea Gıda Anka Ofisi Tercih Etti

Altanea Gıda A.Ş yönetim kurulu odasının makam masasını modern bir çizgi olan Replay Makam takımıuygulandı. Doğal ahşap abanoz kaplama tabla ve metal ayak kromaj lama ayak uygulandı. Etajerlerinde beyaz parlak mebran kullanılarak ahşap kaplamanın ipek mat cila ile pürüzsüz mebran parlalığının komposizyonu ile tamamlandı. Ayaklarda kromaj şıklığı makam masasına apayrı bir moderinizm katmıştır. Modern ofis mobilyasında birbirine zıt üç metaryalin replay makam takımındaki birlikteliğini beraber sunmuş olduk. Toplantı masasında keza aynı modeli uyguladık. Çift metal kromaj üzeri dogal ahşap abanoz kaplama kullanarak aynı konsepte uyarlılığı sağlandı. Sade bir tasarım ve tüm ayrıntıları içerisinde taşıyan rahat bir kullanım ferah bir ortam elde ettik. Bilindiği üzere çağdaş ve modern ofisler yaratmak, şıklığın yanı sıra ofis çalışmalarında kullanılan tüm elektronik eşyaların rahat kullanımına olanak sağladık.

 

 

Yılmaz Hukuk Anka Ofisi Tercih Etti

Yılmaz Hukuk Ofisinin personel masalarının tasarımını  Özlem BADEM yaptı ve Anka Ofisolarak çok başarılı bir çalışmaya imza attık. Tasarımından, üretimine büyük bir titizlik göstererek çalışan personelin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde tuttuk .Çağdaş bir tasarımı bambu rengiyle tamamladık. Ayaklarda 40x40 metal profille, antrasit renkte elekstatik boya kullanarak bambu rengine uyarladık. Ortaya güzel renk uyumuna sahip bir tasarım çıkardık. Bu tasarım müşteri memnuniyetiyle de pekişince keyifli bir çalışma oldu.

 

 

Ofis Mobilyası Nasıl Olmalı?

Ofis mobilyalarında yeni bir konsept oluşturmaya çalışıyoruz. Bu konsepti oluştururken hem estetik hem de daha ucuz mobilya sunmaya çalışıyoruz. Piyasanın tamamı iş dünyasından olduğu için fiyatın uygun olması aranıyor. Kendimiz üretim yaptığımız için her ürün kendi alanında tabi ki müşterilerimize daha uygun fiyatlar da ve daha ucuza satışlar yapabiliyoruz. Fiyat uygunluğunun yanında kaliteden ödün vermemek gerekliliğini de bilmekteyiz.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.