Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofis Mobilyaları Uygulamaları

Eşya yerleşimi mekanlarda hep bir sorun olarak çıkar karşımıza... Bu sorunu profesyonel şekilde çözmek ise oldukça basit... Koltuk ve sandalyeleri birbirine yakın yerleştirmeye çalışırsanız daha sıcak bir ortam yaratmış olursunuz... Böylece herkes birbiri ile daha yakın iletişim kurabilir... İki oturma alanının arasındaki mesafe alanınız müsait ise 1,5 ile 3 metre arasında olmalıdır...

 

 

İç Mimaride Ofis Mobilyaları

İç Mimaride Ofis Mobilyaları Içmimarlık yaşam seviyemizin belirlendiği en önemli meslek ve sanat dallarından biridir, mimarlığın gelişmesi ile zamanla içmimarlık alanı koparak kendini geliştirmiştir, dünyaya yayılmış ve her geçen gün gelişmiştir, Dünyada içmimarlık ülkemizde olduğundan daha iyi durumda olduğu kesindir bunun sebeplerinden biride dünyada inşaat sektörünün çok büyük olmasıdır. Ülkelerde gökdelenler, alışveriş merkezleri, oteller, plazalar gibi bir çok büyük ve kullanışlı yapılar yükselmiştir. Dünyada içmimarlık ülkemizde olduğundan çok daha fazla estetik yapılar üretmektedir. kendini belli eden yapılar olmakla beraber ismini duyurmaktadır. Diğer ülkelerden ülkemize birçok içmimar ve içmimarlık şirketleri akın etmeye başlamıştır. Bunun nedeni ülkemizde inşaat sektöründeki büyümenin dünyanın ilgisini çekmiş olmasıdır. 

 

Dubai gibi turizm sektörüyle inşaat sektörünün çok gelişmiş olduğu ülkelerde içmimarlık en gözde mesleklerden olmakta günümüzde. Aynı zamanda dünyada içmimarlık denince akla sadece yabancı içmimarlar gelmemektedir. Artık ülkemizden yurt dışında adını duyurmuş birçok içmimar bulunmakta bu yapılarda kendi imzasını atmaktadır. Araştırmalar dünyadaki en hareketli inşaat sektörünün Amerika Birleşik Devletleri’nde olduğunu göstermektedir. Amerika Birleşik Devletlerini de Japonya takip etmektedir. Ancak asıl büyüme hemen her alanda olduğu gibi yine Çin’de gerçekleşmektedir. Yapılaşma açısından bakıldığında ise dünyada içmimarlık sektörünün yükselen yıldızı Hindistan’dır. Içmimarlık denilince estetik, psikoloji ve yetenek gelir akla…her içmimarın kendine özgü bir tarzı vardır. Bazı İçmimarlar özgün farklı, bazıları klasik, kuralcı, bazıları da modern ve uçuk tasarımlarla tarzlarını belirler.

 

2012 Mobilya Dekorasyon Fuarı Ankara

Türkiye’ de Mobilya ve Dekorasyon 2012 Fuarı, konusunda kalitesini kanıtlamış seçkin firmaları bir araya getirerek sektöre, ülke ekonomisine ve ilgili kişilere yeni bakış açıları, yeni boyutlar ve ekonomik hareketlilik kazandıracağına inanılarak düzenlenmiş önemli bir organizasyondur. Mobilya sektörü hakkında genişilgi edinme fırsatı bulacağınız fuar ayrıca yeni bayi ağı kurulması ve genişletilmesi, ihracat pazar payınızı arttırmanız ve yeni müşteri portföyü edinmenize imkan sağlayacaktır.                 

Mobilyada Markalaşma

 Markalı ofis mobilya tüketiciye güven veriyor MOSDER’den “mobilya alırken markasına bakın” çağrısı İç pazar hacmi 7,5 milyar dolar seviyesine ulaşan mobilya sektöründe, markalı mobilya rüzgarı esmeye devam ediyor. Uzun ömürlü, kaliteli, ekonomik ve özgün tasarıma sahip markalı mobilyaya tüketicinin gösterdiği yönelim her geçen gün artıyor. Sektörün cirosal bazda yüzde 50’sini aşkın kesimini temsil eden MOSDER, “mobilya alırken markasına bakın” çağrısını sürdürüyor.

 

Ofis Mobilyaları Ekonomi Verileri

 Rakamlarla ifade etlmek gerekirse, sadece 2009 yılında ofis mobilyaları üretimi %29’luk bir düşüş yaşamış ve bu durum ihracata da %30 civarında bir azalma olarak yansımış ve rakamlar 300 milyan Euro’dan 200 milyar Euro’lara gerilemiştir. Birkaç ay içerisinde ve çok hızlı bir biçimde gerçekleşen bu gerilemenin etkileri 2010 yılı boyunca da devam etmiş ve toparlanma ancak 2011 itibariyle yavaş yavaş gerçekleşmeye başlamıştır. Avrupa çapında 130 ofis mobilya imalatçısıyla yapılan anketler ise, firmaların ancak % 45’inin toparlanma sürecine girdiğini, % 55’inin cirolarının ise hala düşüşte olduğunu ortaya çıkartmıştır ki bu da    

Ofis Mobilyaları Rehberi

Ofis Mobilyaları Rehberi Ofis mobilya üreticileri tasarlardıkları ya da sattıkları ürünler için genelde kendi katologlarını oluştururlar. Bu katologları ile müşterilerine ürünlerini sunarlar. Oysa koskoca bu sektörün bir rehberi bu güne kadar yapılmadı. Gelin bu rehbere hep birlikte öncülük edelim

Çalışma Ergonomisi Ve Ofis Mobilyaları

 Çalışma hayatı içinde, hergün kulandığımız ofislerimizde insane sağlığı açısından bir çok faktörü incelememiz gerekiyor. Bu faktörllerden en önemlisi çalışma ergonomisi ve ona bağlı ofis mobilyalarıdır. Şimdi sizlere bu gün bir çok sektörün kullandığı data center ofis mobilyarına bağlı çalışma ergonomisinden bahsetmek istiyorum. Hemen hemen her gün televizyon reklamlarında gördüğümüz data centerler ki bunlara cep telefonu çağrı merkezleri en iyi örnektir. Mükemmel bir çalışma ergonomisi içinde ofis mobiyalarının tasarlandığını görüyoruz. Bu tür açık ofis istemleri hem çalışanın verimini hemde çalışma esnasındaki erkonomisini destekler niteliktedir.

 

 

 

Excutive Ofis Makam Takımları

Ofise anlam kazandıran bu güne gelinen noktada harcanılan tasarım uğraşısının uygulamada varılan en yüksek noktası. Çalışmanın aslında bir felsefesi olduğu ve bu felsefenin bilime dönüşümünün kanıtıdır. Tasarım ve üretim mantalitesinde düşüncenin ve materyalin kendisini ifade edebilmenin bir başka yoludur. Üretimin aslında felsefe olmadan olmayacağını hayatı şekil vermenin ofis çalışmalarından geçtiğini ve kendini anlatmadan ifade edebilmenin en etkili yoludur.

 

2012/ Galaksi Makam Takımları

2012/ GALAKSİ MAKAM TAKIMI

Galaksi modelimizde sıradan düşünmeyen ve ayrıcalıklı olduğu kabul edilen fakat bileşiminde müthiş ahenk sergileyen metal, ahşap ve cam bileşkesinden oluşan bir konsepttir. Ahşabın doğal yapısıyla ,metalin ciddiyeti ve camın şeffaflığı katılınca ortaya kullanılan materyallerin zarif ve vizyon sahibi ligini ön plana çıkarmıştır.

2012 Gala Ofis Takımları

2012/ GALA OFİS TAKIMLARI 2012

 

Ofis mobilyaları üretim amacı birkaç çalışma fonksiyonlarını beraber yapmak isteyen ve dar mekanları en verimli kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış üründür. Çalışma masasına monte edilmiş olan toplantı modülü ve ilaveli etajeriyle diğer ürünlerle kıyaslama yapıldığı zaman ebat da küçük olmasına, rağmen daha geniş çalışma alanı sunar.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.