Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Makam Takımları Hakkında

Makam odaları şirketinizdeki üst düzey yöneticiler ve şirket sahiplerinin bulunduğu odalardır. Bu odaların mobilyaları ise oldukça etkileyici tasarımlar ile dizayn edilmektedir.ofis mobilyaları Şirketinize gelen önemli misafirlerinizi bu odada ağırlayabilmek ve onlarla yapabileceğiniz anlaşmalar öncesi şahısların üzerinde etkileyici bir izlenim bırakmak bu açıdan sizin elinizdedir.

 

 Anka Ofis Mobilyalarında üretilen makam odaları size özel ölçülerle üretilmekte sizin zevikinize göre dizayn edilmektedir. Kişiye özel mobilya üretimi sağlayan firmamız sabit modellere bağlı kalmayıp kişiye özel tasarımlar ile mobilya imalatı yapmaktadır. Makam masası ( patron masası ) yöneticiler için oldukça önemlidir. Görünüşü ve kullanılabilirliği dikkat edilmesi gereken hususlar arasında önceliklidir. Yöneticiler şirketin büyük bir bölümünün evraklarına sahip ve birçok konuya birden hakim olmaktadırlar.

 

Şirketler İçin Ofis Mobilyaları

Büyük çaplı şirketlerin ofis mobilyaları ihtiyacı, küçük şirketlere oranla daha fazladır. Büyük şirketlerin de çalışma masası ve benzeri ihtiyaçları vardır. Ancak bunlara ek olarak, başka mobilyalara da gereksinim duyarlar. Vip Makam takımları Büyük şirketlerin girişinde, mutlaka bir karşılama bankosu bulunmalıdır. Ofis mobilyaları satan firmalarda, farklı renk ve dizaynlarda banko seçenekleri satılmaktadır. Bu bankoların yakınına kurulabilecek bekleme koltukları da gereklidir.

 

 

 

Ofis Mobilyalarının Sağlıklı Kullanımı

İş hayatının teknolojiyle beraber gelişmesiyle birlikte ofis düzenlerindeki değişmeler ve yeni dizaynlar sonucunda eskiden daha heybetli ve rahat olan modellerin tercih edildiği ofis sandalyelerinde artık daha mobil ve küçük modeller tercih edilmektedir. Ofis mobilyaları sandalyesi sağlıklı kullanımı için püf noktaları bilmek bize artı yönler katar.  

2013 Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları bin bir çeşitle sunulan ve insanların ihtiyaçlarını gideren mobilya ürünleridir. Tasarımı her ne kadar kolay olsa da üretim aşaması elbette zor geçebilmektedir. Sizlerinde bildiği gibi bu ürünlerin önemi oldukça büyük. Bu yüzden bu ürünleri almadan önce büyük gayretler göstermeniz gerekmektedir. 

Anka Ofis Mobilyaları Şık Tasarımlar

Her gün neredeyse günün yarısını geçirdiğimiz ofislerimizin eşyaları arasından en göze çarpanlar ofis mobilyalarıdır. Ofis mobilyası seçimimizi gerçekleştirirken dikkat etmemiz gereken başlıca unsurlar vardır. Bunlardan en önemlisi ofis masamızın yüksekliği ve kullandığımız sandalyelerin ergonomik ve ortopedik olmasıdır.

 

 

İş Hayatında Ofis Mobilyalarının Önemi

Ofis mobilyaları iş dünyasının aynasıdır. Ofis Mobilyalarının karizmatik ve kendine has bir stili olmasını kim istemez ki? Ama bütün bunların yanı sıra Büro Mobilyalarının çalışanlara hiçbir sağlık problemi yaşatmayacak nitelikte, insan vücuduna zarar vermeyecek, ileri ki yaşlarda bel ve sırt ağrıları çektirtmeyecek olan kaliteli nitelikte olması gerekmektedir. Günümüz iş dünyasında bunun çokça örnekleriyle karşı karşıya kalmaktayız. Bu durum kişilerin sosyal yaşamını ve iş yaşamını gereğinden fazla etkilemektedir.

 

 

Ofis Mobilyaları Modelleri

Ofis mobilyaları insanların beğenisine hitap etmesi için sınırsız modellere ulaşmış durumda. Böylesine fazla modelleri seçerken zorlandığınızı ve kararsız kaldığınızı çok iyi biliyor ve sizlere bu konuda yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

 

Ofis Mobilya Üretimi

Nasıl Üretiyoruz?

 

 

Sizler için Türkiye bölgesinde yer alan çeşitli ormanlardan özenle seçtiğimiz sert ve sağlam ağaçları üretim sürecine sokmak için fabrikamıza temin ediyoruz. Fabrikamıza iştirak eden sert ağaçları bir süre ıslatarak daha sert yapıya ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra ağaçları dilimleyerek fırın parkuru işlemlerine sokuyoruz....

 

 

 Fırın parkuru işlemleri bu ağaçların fırınlandığı alanlardır. Ağaçların ıslatıldıktan sonra fırınlara girmesindeki amaç ise ağacın sert ve kuru olmak üzere oturmuş doğal yapıya sahip olmasıdır. Fırınlama sonrasında insan sağlığına uyumlu tescil edilmiş kimyasal maddeler sürülerek ağaçlar imalathaneye taşınır ve mimari tasarımcıların çizmiş olduğu modellere göre kesilip üretilme aşamasına girer.

Ofis Mobilyaları İle Rahatlık

Bina, ev olarak yapılmış ve uzun yıllar bu amaçla kullanılmış. Çok şirketti bir grubun sosyal sorumluluk ve marka bilinirliği projelerini yöneten şimdiki sahibi, aynı konularda danışmanlık hizmetleri verdiği ‘tek kişilik dev kadro’sunu bu binaya taşımaya karar verince de işyerine dönmüş.

 

Bu değişim, binanın çevresine de uyumlu olmuş. Dönüşüm çoktan başlamış, doktor muayenehaneleri, emlak şirketleri, veteriner klinikleri, küçük ajanslar, mimarlık ofisleri gibi işyerlerinin sayısı semtte her sene artıyor zaten. İşyerine dönmüş dedim, ama kağıt üstünde öyle tabii. Aslında arada bir yerlerde geziyor.

 

Büro Mobilyaları İmalatı

Gün boyunca ara vermeden işinizin başında çalışıyorsanız gününüz elbette çok yoğun geçiyordur. Bilgisayarınızın başında veya çalışma masanızın başında hareketsiz kalıyorsanız ve vücudunuzun çeşitli yerlerinde ağrılar. Ofis Mobilyaları hissediyorsanız bunu engelleyebilirsiniz.

 

 

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.