Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Anka Ofis'ten Yepyeni Modeller

Anka Ofis Mobilyaları yeni yılda yepyeni modellerini müşterine sundu. Makam takımlarında 3 yeni modelle farklı ve modern bir çizgi sunan büro mobilyaları kaliteli ve şık ofisler kurmanız mümkün. Müşteri istek ve beklentilerinin göz önüne alınarak tasarlandığı bu ürünlerle farklılığınızı ortaya koyarak, rakipleriniz arasından kolayca sıyrılabilir, imaj çalışmalarınızda en doğru çizgileri yakalayabilirsiniz.

 

          

Renkler Çalışma Hayatını Nasıl Etkiler

Renkler günlük yaşantımızı doğrudan etkileyen etmenlerden biridir. Sürekli karşılaştığımız renk tonları; ruh halimizi yönlendirir ve hayat kalitemizi etkiler. Siyahın karamsarlığı, kırmızının heyecanı; pastel tonların doğal dinginliği ile ruh halimizde anlık geçişler söz konusu olur. Peki ofislerimizde kullandığımız renklerle nasıl bir bağ oluşur ve ne renkler tercih edilmelidir? Çalışma hayatının zaten yoğun ve stresli bir hali vardır.

 

 

Büro Mobilyaları Seçerken

Düşünüldüğünde; ofisler tüm günümüzü geçirdiğimiz yerlerdir ve bu nedenle kurulumu önemlidir. Çalışmak insanlar için yeterince zor, ağır sorumluluk gerektiren yorucu bir eylemdir ve bunu dinginleştirmek, eylemler sırasında kolaylığı sağlamak işte başarıyı da getirecektir.

Dünya Ofis Mobilyaları Pazarı

Geçtiğimiz günlerde Global Aş tarafından yapılan araştırma raporları; dünya ofis mobilyaları pazarındaki ithalat ve ihracat rakamlarını, üretim ve tüketim istatistikleriyle birlikte kritik göstergeleri analiz ederek sektörün ilgisine sunuyor. Yerel firmalarla kıyasla yapılarak hazırlanan rapordaki ayrıntılı incelemeler dikkat çekiyor. Günümüzde büro mobilyaları için küresel pazar, dünya genelinde 50 milyar dolarlık siparişlik görünür tüketimi ve bazı Avrupa ülkeleri, Japonya, ABD gibi ülkelerde yılda kişi başına $ 30 üzerinde düşen tüketimiyle, mobilya endüstrisinin çok önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Meslek Gruplarına Uygun Mobilya Seçmenin Önemi

Büro mobilyaları seçerken önem verilmesi gereken en önemli unsur meslek gruplarıdır. Meslek gruplarına göre mobilyaların şekil, renk ve işlevleri değişiklik gösterebilmekte bunun yanında uyumu çalışma psikolojisini doğrudan etkilemektedir.Büro Mobilyaları seçerken önem verilmesi gereken en önemli unsur meslek gruplarıdır. Meslek gruplarına göre mobilyaların şekil, renk ve işlevleri değişiklik gösterebilmekte bunun yanında uyumu çalışma psikolojisini doğrudan etkilemektedir.

 

 

Anka Ofisle Yenilik

Her tarza uygun uygun ofis mobilyaları Anka Ofis'te.. Teknolojinin gelişmesiyle beraber farklı tarz ve modellerde firmalarda yerlerini almaya başlıyor. Hızlı tüketim karşısında hızla tasarlamak ve üretmek ayakta kalmak için bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Bu zorunluluğu yerine getirmek için tek yapılması gereken gelişmeye ayak uydurup donanımlara sahip olmak. Ülkemiz mobilya üretimi konusunda oldukça gelişmiş ve sürekli gelişen bir çizgi çizmektedir. İşte ancak bu çizgileri takip eden firmalar gelişmenin içerisinde

olabilirler..

Ofis Koltukları// İşletmelerde Müşterilerin Rahatlığı

Bir işletmede müşteri memnuniyeti sadece satış ve satış sonrasında sağlanmaz. Ürünün satışı anında müşteride bırakılan izlenim, müşterinin tavrı, rahatlığı tüm bunlar önemli etkenlerdi. Müşterinin işletmeye her girişinde mutlu olması ve mutlu ayrılması tekrar gelmesi için önemli bir adım olur.

 

Ofis Mobilyalarında Deneyim ve Yenilik

Anka ofis mobilyaları ; 1990 yılında faaliyetlerine başlamış, bugünün en köklü büro mobilyaları üreten firmalarından biri olmayı başarmış bir şirkettir.. Müşterilerinin ofisleri, çalışma alanları için gerekli olan her türlü ihtiyaçlarına anında ve kesin cevap veren firma; kaliteli ve özgün tasarımları ile sektördeki yerini korumaya devam etmektedir...

2013 Ofis Mobilya Modelleri

İş yeri sahipleri, kalitelerini ispatlamak ve iş dünyasında prestijli bir firma olarak tanınmak için birçok yatırım yapar. ofis mobilyaları Reklam çalışmaları, verilen davetler ve sponsorluklar hep bunun içindir. Bunlar tanıtım alanında verimli çalışmalardır. Ancak kalitenizi göstermeniz için bir de iş yerinizde yapmanız gereken bir takım çalışmalar vardır: “Etkileyici ve hatta yapabiliyorsanız büyüleyici bir ofis ortamı yaratmak.”makam takımları Tabi bunun sırrı da görkemli Muhteşem büro mobilyaları tercih etmekten geçiyor.

 

 

Vista Makam Takımları

Ofis ve bürolarınızın vazgeçilmezlerinden olan makam odalarınız için tasarladığımız sıra dışı bu ürünümüz ile hem makam odanıza şıklık kazandırmış olacaksınız hem de rahatlığın keyfine sonuna kadar varacaksınız.Büro mobilyaları üreticisi olan Anka Ofis sizin için en iyisini yapmak içi çalışıyor. 

 

 

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.