Ana Menü
Satış Sitemiz
Etiketler

ucuz ofis mobilyaları
ofis mobilyaları fiyatları
bürosit ofis mobilyaları
2-el ofis mobilyaları
ikinci el ofis mobilyaları
modern ofis mobilyaları
büro mobilyaları
makam masası
makam takımları
makam masaları fiyatları
buro masaları
makam takimlari fiyat
makam takımı
ofis masaları
ofis mobilyaları
yönetici masaları fiyatları
yönetici masası
makam masaları
yönetici masaları fiyat
personel masaları
yönetici koltukları
yönetici ofis mobilyaları
müdür masaları
ofis mobilyaları
ofis banko fiyatları
toplantı masası modelleri
ofis mobilyaları
toplantı masası ölçüleri
toplantı masası priz kutusu
toplantı masası aksesuarları
toplantı masası teknik şartnamesi
toplantı masası sandalyesi
ofis dekorasyon örnekleri
ofis dekorasyonu nasıl olmalı
modern ofis dekorasyonu
ofis mobilyaları
ofis dekorasyonu oyunu
ofis tasarımı
büro dekorasyonu
ofis aksesuarları
Ofisleriniz İçin Alternatif Çözümler

Anka Ofis Mobilyaları; ürettiği tüm ürünlerde öncelikle “işlevsellik” kavramını yerleştirmeyi, kullanıcılarına her alanı aktif hale getirecek ofis mobilyaları sunarak iş başarılarını desteklemeyi amaç edinmiştir. Bu anlamda tasarımın başından sonuna dikkatle ele alınan ilk koşul “işlevsel mobilya” ortaya çıkarabilmektir. Kullanılan malzemeler, tasarım çizgileri, modüllerin kullanış alanları ve hareket alanı gibi bir çok kriter aktif ofisler kurabilmek için özenle bir araya getirilip, şık bir görünüme kavuşturulup müşterilere sunulur. 

 Çevre Dostu Mobilyalar

Anka Ofis; ofis mobilyalarında ve üretiminde insan sağlığına zarar verecek her türlü madde (malzemeden) arınmış hammaddelerle uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Ayrıca çevre duyarlılığı konusunda son derece hassas olan firmamız; doğal kaynakların bilinçli kullanılması ve temiz kalması konusunda da son derece duyarlıdır ve üretim aşamasında bu hususa özellikle dikkat eder. 

Çoklu Ofis Sistemleri

ofis mobilyaları

 

Anka Ofis Mobilyaları geleceğin ofislerini kurarken fonksiyonel, dayanıklı, güvenilir, estetik ve en önemlisi emniyetli ürünleri tasarlamayı amaçlamış ve ürettiği her mobilyada bu beş noktaya büyük önem vermiştir. Geleceğin ofislerini kurma düşüncemizle geliştirdiğimiz tüm ofis sistemleri fonksiyonel ve iş görebilme etkinliğini destekleyecek işlevde tasarlanıp müşterilerimize sunulmaktadır… Bu amaçla geliştirdiğimiz çoklu ofis sistemlerimiz etkin, aktif ve kolektif çalışmalar için muazzam çalışma alanları sunarak iş başarınızı destekleyecek niteliktedir.

Sosyal Medya ve Satın Alma Alışkanlıkları

Mobilya sektörü Türkiye’de her yıl gelişme gösteren dinamik ve üretken bir sektördür. Gelişen teknolojinin ülkemizde sektörde son derece başarılı uygulanması sonucunda kaliteli ürün ve hizmetlerin ortaya çıktığını görüyoruz ve bu sayede sektör olarak sürekli gelişime şahit oluyoruz. Bununla beraber müşterilerin de gittikçe bilinçlenmesi ve ihtiyaçlarını net olarak ortaya koymasıyla sektörün şekillenmesi arasında çok büyük bir bağlantı olduğu da söylenebilir. Konuyu derinleştirecek olursak..

Home Office Çalışmak ve Dekorasyonu

mobilya

Türkiye'de gelişen ve yeni sektörler farklı çalışma alanları oluştururken; alanlarda kullanılan ayrıntılarda da köklü değişiklikler sağlıyor. Özellikle genç nüfusun oluşturduğu bu alanlar tasarımların çizgilerini, uygulama alanlarını ve hatta satışını dahi etkiliyor. Günümüzde özellikle son 10 yılda bilişim sektörününün de hızla yükselmesi ile "home office" yaşantısını kendisini gösterdi. Çok eski zamandan beri özellikle Avrupa'da kullanılan bir çalışma stili olsa da Türkiye'de henüz tam anlamıyla yerleşmeyen bu fikir ilerlemesine bakılırsa çok çabuk hayatlarımıza yerleşeceğe benziyor.

İnternet Pazarlamacılığının Mobilya Sektörüne Yansıması

Mobilya trendleri; müşteri algısı ile paralel gelişme gösteren, müşterilerin satın alam alışkanlıkları dikkate alınarak belirlenen ve hedef kitle ile doğrudan ilişkili bir sektördür. Müşterinin ihtiyaçları, yönelimleri, beklentileri ve istekleri hakkında yapılan geniş araştırmalar (Ar-Ge çalışmaları) sonrasında; mobilya üreticileri tasarım ve üretimlerine yön verirler. Yani Pazar yoklamasında elde ettikleri bilgileri işleyerek pazara geri sunarlar. Bu nokta da müşterinin hangi alanda olduğu biliyor olmak ve satın alma kararlarını neye göre veriyor olduğunu bilmek, onlarla karşılaşabilmek çok önemlidir. Bu noktada geliştirilen çabalar ise genel olarak “reklam” adı altında birleştirilebilir. 

Türk Mobilya Pazarındaki Gelişmeler

Ticaret de söz sahibi ve büyük potansiyeli bulunan ülkelerle yakınlığı nedeniyle Türkiye mobilya sektöründe stratejik bir öneme sahiptir. Mobilyanın oluşumu 19 yy. başlamış ve her dönem gelişerek küçük atölyelerden büyük sanayi boyutuna ulaşmıştır. Tasarımların gelişmesi, kullanılan hammadde ve üretim teknolojilerinin ilerlemesi Türkiye’nin mobilya sektöründe ki konumunu iyileştiren en önemli faktörlerden de bir tanesidir. 

Kurumsallaşma ve Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları denilince aklımıza gelen sadece bir çalışma alanı kurabilmekken yeni satın alma alışkanlıkları ve sektörlerdeki kurumsallaşma çalışmaları, bizim sektörümüze de farklı bir yön kazandırdı. Değişimlerin ofis mobilyaları sektörüne nasıl yansıdığını, tasarım ve satışlara nasıl yön verdiğini belirleyebilmek için öncelikle müşteri alışkanlıkları ve kurumsallaşma üzerine bir iki noktaya değinmek gerekir. Gelişen ekonomi de sektörler o kadar iç içe geçmiş, tedarik zinciri sıklaşmıştır ki pazarda olan en ufak bir değişim tüm alanları bir şekilde etkilemekte ve alışkanlıklar üzerinde farklılıkları ortaya çıkarmaktadır. Satın alma alışkanlıkları; pazarın gittikçe kalabalıklaşması ve ürün çeşitliliğinin artması ile müşteri farklı kriterler belirlemeye başladı.

 

Anka Ofis Tasarım ve Uygulamaları

Günümüzün çalışma koşullarına yönelik tasarımlarını sürdüren ofis mobilyaları Mobilyaları. Çalışanların yüksek tempodaki iş koşullarına uyum sağlayabilmeleri ve fonksiyonel alanlarda çalışabilmeleri için gerekli her ayrıntı tasarımlara eklenerek müşterilere sunulmuştur.

 

ofis mobilyaları

Proje Uygulamalarımız

Anka ofis mobilyaları; tasarım ve uygulamalarını özel perojelerle birleştirerek estetik, dekoratif ve kaliteli ofisler sunarak işlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Yeni tasarımlarla ergonomiyi ön planda tutarak; çalışanlarınız ve sizler için keyifli ve etkin mesai saatleri geçirebilmenizi hedefledik. Buna bağlı kalarak da fonksiyonel eklentilerle bir ofis mobilyasından fazlasını tasarladık. Tasarımlarınızı çalışma alanlarınızda uygularken modern, kaliteli ve ekonomik dekorasyon çalışmalarına da imza atıyoruz... Çalışma alanlarınız için en uygun proje/planlamayla hem farklı hem de mekan özelliklerinize uygun dizaynlara sahip olabilirsiniz. Bu amaçla;Anka Ofis olarak proje sürecimizi belirli bir sistem üzerine oturtup sorunsuz ve etkin proje uygulamalarımızı yürütüyoruz. Keşif grubumuzla; mekanınızda yaptığımız teknik değerlendirmeler sonucunda, en etkin kullanım alanını sizler için planlayıp; mimarlarımızla 3 boyutlu çizimlendirerek uygulama halini önceden görüp değerlendirme imkanı sağlıyoruz... Böylece kaliteli ve bütünlük sağlayan bir dekorasyona ulaşmayı kolaylaştırıyoruz.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Benjamin Eriksen | PhpFusionBox.com.